Doporučujeme

Nejkrásnější vzpomínka na svatbu? Přece fotka!

Svatba je pro každou dvojici, ale i pro všechny zúčastněné, výjimečnou událostí, kterou stojí za to si zvěčnit. Samozřejmě si můžete pořizovat fotografie nebo video sami. Ovšem není nad profesionální snímky, ze kterých doslova sálá slavnostní a neopakovatelná atmosféra.

Pokud se bude vaše svatba odehrávat na severní Moravě a hledáte fotografa z Olomouce, stačí si zadat do googlu hledat „svatební fotograf olomouc„. Budete mít záruku naprosto perfektních snímků, které vám pořídí skutečný profesionál Martin Holík.

nevesta-a-zenich-pozuji-na-svatebni-fotografii-v-podzimnim-lese-980x450

Na dráhu zakázkového svatebního fotografa jej nemohlo připravit lépe nic jiného, než cestování a pořizování záběrů a reportáží ve světě. Dramatické okamžiky jej naučily dokonale odhadnout situaci, předvídat a využít vždy ten nejsprávnější moment k zachycení unikátních a neopakovatelných okamžiků. Naučil se tak pohybovat se mezi lidmi nenápadně, nerušit a přitom přenášet do svých snímků přirozené kouzlo okamžiku, které na vás z jeho fotografií dýchnou i po mnoha letech.

4

Fotografování není pro p.Holíka pouhým byznysem, ale i koníčkem, při kterém využívá svého umění nahlédnout lidem do jejich duše. Taková schopnost je darem, který je navíc podložen bohatými zkušenostmi. Svatební fotograf musí umět vystihnout ten nejsprávnější okamžik, měl by svatebním hostům poradit, že je důležité se uvolnit, aby snímky působily co nejpřirozeněji. Kvalitě fotografií nejlépe svědčí, pokud se fotí pozdě odpoledne, kdy už není ostré sluníčko.

5

Také je třeba mít na focení dostatek klidu a vyhradit si alespoň hodinku času. Důležité je také nebrat focení jako obyčejné řemeslo, ale přistupovat ke každému klientovi podle jeho specifických požadavků a nároků. Tyto předpoklady svatební fotograf Martin Holík uznává, o čemž svědčí výsledky jeho práce, které si můžete v jeho ateliéru prohlédnout. Učiníte si tak konkrétní představu a budete mít možnost se s fotografem domluvit na tom, co všechno budete chtít zachytit z jedinečného svatebního dne. Svatební fotograf splní svůj úkol až tehdy, kdy budou mít klienti při shlédnutí fotografií radost.