Domov

Nábytek na míru aneb řešitel neřešitelného

Zařizujete bydlení a lámete si hlavu nad tím, kam se jaký kus nábytku vejde? A jestli se bude hodit skříň z jednoho obchodu ke komodě z obchodu jiného? Pokud se chcete těmto starostem vyhnout, pak zvolte zakázkový nábytek na míru.

Žádný centimetr nazmar

Domov má být oázou klidu a pohodlí. Proto je důležité prakticky a maximálně využít dispozici bytu nebo rodinného domu do posledního milimetru. Tohle je nejčastější důvod, proč se pro nábytek na míru rozhodne většina zákazníků. Je to výhra hlavně pro ty, kteří obývají menší byt a vedou bitvu o každý centimetr úložného prostoru. Výhodným řešením využití malého prostoru na maximum bývají vestavěné skříně. Ještě efektivnějšího výsledku se dá dosáhnout s posuvnými dveřmi šetřících místo a se zrcadlovou výplní, která dokáže menší prostor opticky zvětšit.

Jedinečnost nábytku

Sériově vyráběný nábytek můžete spatřit ve většině domácností, pokud máte rádi originální a výjimečné kousky, pak nábytek na míru jistě oceníte více. Nábytek si můžete navrhnout přesně podle vašich představ. Zvolíte si preferovanou barvu i materiál, který se vám hodí již do současného interiéru a bude tak stoprocentně ladit se zbytkem domácnosti.

Další výhry nábytku na míru

Při zakázkové výrobě na míru si můžete zvolit také vnitřní nastavení. Navrhnete si vlastní řešení poliček, šuplíků a dalšího vnitřního nastavení, které oceníte nejvíce u kuchyňských linek a rozsáhlých šatních skříní.

Pokud si vyberete nábytek na míru, pak se vám dostane i služby montáže nábytku a někdy i dopravy zdarma, jako to nabízí truhlářství v Praze. S nábytkem na míru získáváte kvalitní a originální kousky nábytku, do kterých jste zapojili vaši kreativitu a stávají se tak i částečně vaším výtvorem.