Doporučujeme

Mikro půjčka

Mikro půjčka je zvláštním úvěrovým produktem, který je určen pro krátkodobou potřebu, rychlé řešení nedostatku finančních prostředků. Obvykle tímto způsobem půjčují nízké částky nebankovní subjekty, které nevyžadují ověřování bonity žadatele.

6Rovněž smluvní podmínky jsou mnohem volnější, než tomu bývá u bankovních institucí. Nejčastěji se půjčují částky od jednoho do 12 tisíc Kč. Doba splatnosti bývá v porovnání s tradičními půjčkami mnohem kratší. Bývá to sedm až 30 dnů, ovšem dobu splatnosti lze po dohodě prodloužit. Zájemci mají možnost si vybrat mezi několika poskytovateli, jejichž přehled lze získat na webových stránkách Půjčky a vše o mikropůjčkách.

9Po zvolení poskytovatele je postup velice jednoduchý. Podáte si žádost, která je pak obratem zpracována a po jejím schválení obdržíte peníze ihned na svůj účet. Sjednání mikropůjčky online přes internet je nejrychlejším a nejmodernějším způsobem rychlého a snadného získání peněz, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova.

Vyhnete se tak ponížení v případě, že byste prosili o půjčku u svých příbuzných či známých. Stejně tak nemusíte chodit do banky, vystát frontu, jednat s úředníky, předkládat potvrzení o výši vašich příjmů a podstupovat další zdlouhavé administrativní úkony a byrokratické procedury.

5Po schválení mikropůjčky poukáže poskytovatel peníze na Váš bankovní účet, nebo na Vaši žádost poštovní složenkou. Pokud je to na účet, jsou peníze posílány vždy ze stejné banky, kdy máte vedený účet, což je zárukou rychlosti převodu během několika minut.

Online půjčka je výhodná hlavně pro jednoduchost a rychlost, ale také proto, že není potřeba žádného ručení ani zástavy majetku. Proto je mikro půjčka vhodná pro lidi, kteří potřebují rychle a krátkodobě překlenout finanční problémy. Výhodné jsou například pro nezaměstnané, studenty, ženy na mateřské, nebo pro osoby, které mají již nějakou půjčku a jsou tudíž vedeni v registru dlužníků.