Doporučujeme

Jak nepromarnit půl života výběrem správných hodinek

Většina žen nakupování miluje. V dnešní době mnoha nákupních center ale už i shopaholičky přiznávají, že je často únavné, strávit v proskleném kolosu s klimatizací a spoustou lidí několik hodin. Navíc tento trend svádí ke zbytečnému utrácení. Ušetřete si nervy, čas i peníze – vše, včetně značkových hodinek, kterými byste se ráda obdarovala, již najdete spolehlivě a se zárukou na internetu.

1781545-651824b25c1f3031f3b5d5f58696a426Internetový prodej dnes již není, jako když kupujete zajíce v pytli. Mnoho internetových obchodů patří mezi ověřené prodejce, kteří léta dělají radost svým věrným zákazníkům. Vybraly jste si pro sebe krásné dámské hodinky a chcete je za rozumnou cenu, vyzkoušet si je na ruce a případně si vybrat jiné, které vám více sednou? Není to problém. Prohlédněte si například nabídku spolehlivého internetového prodejce Delux.cz, obchodu, který je na trhu již více než 10 let.

Kromě toho, že zde naleznete originální kousky značek, jako jsou hodinky Emporio Armani, Michael Kors nebo Guess, máte prodlouženou záruku až na dva a půl roku a prodlouženou lhůtu pro vrácení nepoškozeného zboží bez udání důvodu. Pokud se vám tedy vybrané hodinky nebudou líbit, můžete je zaslat zpět až do lhůty jednoho měsíce od převzetí a dostanete zpět své peníze.

MK3178-52ad01e42f2d4b7bde2b7513f4347a21Bojíte se, že vybrané hodinky sice splní očekávání, ale nebudou vám sedět? Nemusíte za ně ani zaplatit, protože dnes už prodejci běžně spolupracují se zásilkovými společnostmi, které umožňují si zboží jako hodinky před zaplacením na pobočce vyzkoušet. Není tomu jinak ani u prodejce Delux.cz. Nezapomínejte, že zkrátit kovový řemínek o jeden či dva dílky není vůbec náročný úkon. Bohužel, pokud kupujete hodinky svému příteli, často se může stát, že neodhadnete obvod zápěstí a hodinky mu budou malé. I v tomto případě můžete využít možnost výměny nebo vrácení hodinek, dobrý prodejce však nabízí i kvalitní zákaznický servis. Využijte ho, pracovníci obchodu vám hodinky ochotně změří. Netrapte se zdlouhavým hledáním těch správných hodinek, vyberte si je v klidu svého domova za často ještě nižší ceny.