Doporučujeme

Jak získat krásná prsa, vlasy i pokožku?

Určitě si přejete být krásné, tak jako každá žena. Ovšem ruku na srdce, je třeba si přiznat, že jak přicházejí léta, zpozorujete na sobě první projevy stárnutí a přemýšlíte, jak zastavit čas. Hodiny sice nezabrzdíte, ale přece jenom můžete jít trochu proti jejich proudu. Podpořte svoji dámskou pýchu

Ňadrům pomohou fytoestrogeny

zvetseni-pred2Nejspíše považujete svoje ňadra za svoji velkou pýchu. Ovšem přibývající léta udělají své. Prsa povolují, svůj účinek má i kojení. Pokud nejste se svými ňadry spokojeny, vyzkoušejte tablety na zvětšení prsou. Zpevnění, pozvednutí a zvětšení prsou pomáhají docílit extrakty z rostlin obsahujících fytoestrogeny, látky podobné ženskému hormonu estrogenu, který je příčinou růstu prsou během dospívání a těhotenství.

Jak se zbavit ošklivých jizev na kůži?

Jestli jste nedávno rodily, možná vás trápí strie. Tyhle kožní jizvy nevypadají vůbec hezky. Kdy se máte obávat jejich vzniku?

  • Mohou se objevit už v pubertě.
  • Nejčastěji o sobě dávají vědět v průběhu těhotenství a při regeneraci pokožky po porodu.
  • Dokážou znepříjemnit život i v případě, že jste přibraly na váze.

Podporujte regeneraci pokožky

krem-na-strieJak si s nimi poradit? Pomůže kvalitní krém na strie, který dokáže podpořit pružnost pokožky a regeneraci jejich tkání. Kůži hydratuje a dodává jí živiny. Ostatně, je třeba myslet na to, že krém není samospasitelný. Důležité je dodržovat jídelníček s dostatkem vitamínů, které regeneraci pokožky podporují

Vitamíny podpoří bujnou kštici

Chcete li mít krásnou a na první pohled lesknoucí se a zdravou hřívu, objednejte si vitamíny na vlasy. Působí příznivě na tloušťku vlasů, které po delším užívání budí dojem, že jsou plnější a zdravější. Snižují vypadávání vlasů a podporují růst nových. I v případě vlasů ale myslete i na správnou výživu, i pokud jde o vaši každodenní stravu. Nejdůležitější je vyživit vlasy zevnitř.