Doporučujeme

Kontaktní čočky namísto brýlí, ale i pro zábavu

Kontaktní čočky prošly od své prvotní výroby řadou proměn a samozřejmě k lepšímu. Zatímco dříve se v oku mohly nosit jen velmi krátkou dobu kvůli těžkému sklu, dnes jsou pro uživatele již daleko příjemnější korekcí.

aOn i samotný fakt, že někdo musí kompenzovat oční vadu brýlemi nebo kontaktními čočkami, není žádná životní výhra, i proto se dnes věda snaží jít kupředu. Chce poskytnout svému zákazníkovi jen to nejlepší, co na dnešním trhu existuje. Silikon-hydrogelový materiál se osvědčil, jak z hlediska dlouhodobého používání, tak z toho důvodu, že oči jej dobře snáší. Budete mít pocit lehkosti i neviditelnosti! Naše kontaktní čočky jsou tenké a ohebné jako nikdy předtím..

Pohodlí především, ale jsou i crazy varianty pro pobavení

Moderní kontaktní čočky jsou skvělé v tom, že propouští dostatek kyslíku a současně oči chrání před UV zářením. Nejčastějším intervalem výměny jsou dva týdny, lze i déle, záleží na druhu čoček. Vyrábí se jich tolik, že sami nebudete vědět, po kterých sáhnout dříve. Mimo dioptrických, které upravují oční vady, jsou zcela novým trhákem i crazy kontaktní čočky nedioptrické. Naprosto změní barvu vašich očí a vy tak můžete na večírku zdramatizovat nebo rozněžnit váš pohled. Záleží na situaci, ale tyhle čočky si můžete nasadit i na toaletě u zrcadla. Manipulace je snadná a aplikace více, než jednoduchá. Chcete být jiní, tak trochu šílení, přesto sami sebou? Kupte si čočky, které vám toto vše umožní!

Vybírejte si z různých značek, ale přesto dbejte na kvalitu – Acuvue, SofLens, Dailies, PureVision, apod. Poskytneme vám 100 % měkké klasické i barevné kontaktní čočky. Najdete je v různém balení v počtu, který vám vyhovuje i s vaší oblíbenou značkou. Sledujte taktéž výprodeje, zde je spoustu slev a výhodných nabídek. Kdo si počká, ten se dočká, ale pro nedočkavce je tu pestrý výběr již nyní!