Doporučujeme

Kalhotky s nohavičkou – sexy kousek prádla, který musíte mít ve své výbavě i vy

Dámská košilka Calvin Klein nebo dámské pyžamo Calvin Klein s dlouhými rukávy a dlouhými nohavicemi, či naopak jako nátělník s kalhotkami, rozhodně v ložnici váš mužský protějšek zaujmou.

Pyžamo dámské z trenyrkarny.cz a kalhotky s nohavičkou totiž rozhodně patří mezi sexy kousky, které jsou nejen líbivé, ale zároveň i pohodlné. Jsou dokonalým řešením jak na doma, tak jako nezbytné hadříky na dovolenou. Nezapomeňte si je přibalit do kufru, pokud se rozhodnete ještě někam za teplem vyrazit.

Dámské kalhotky s nohavičkou

Kalhotky s nohavičkou

Pánské pyžamo, ve kterém se budete líbit i dobře cítit

I když se přes den budete slunit na pláži a užívat si ozdravných účinku mořské vody, večer a v noci může být už přece jen chladněji. A chladnější noc bude samozřejmě platit nejen pro ženy, ale i pro muže. Proto už, pánové, nespoléhejte na to, že jen tak nahatí šuplete pod pokrývku, maximálně (jako bonus) se přitisknete ke své partnerce. Rozhodně s sebou mějte pyžamo pánské, které sice trenyrkarna.cz nabízí víceméně okrajově, zato však můžete vybírat z těch nejoriginálnějších kousků. Jak by také ne! Vždyť všelijakých obyčejných pyžam najdete na trhu spoustu. Určitě mi však dáte za pravdu, že i vy se chcete své partnerce líbit.

Sbalte pyžama a plavky a hurá si ještě užít teplé počasí

Takže abychom si v tom udělali jasno. Pokud jste prázdninové měsíce strávili v noci pod peřinami nahatí, je nejvyšší čas pořídit si skvělé dámské pyžamo a pyžamo pánské. Pro chladnější večery pak dámy kalhotky s nohavičkou a pro případ, že se ještě chystáte na dovolenou k moři, což vřele doporučuji, přibalte také nové dámské plavky a nové pánské plavky. Na sportovní aktivity, kterých se rozhodně nevzdáte a budete si jich chtít také užít dosyta, pak perfektně sedící sportovní podprsenky Calvin Klein. Raději dvě, než jednu.