Doporučujeme

Jaro ve znamení retro stylu

Jarní dámské oblečení kolekce Tommy Hilfiger a Gino Rossi k sobě dokonale pasuje. Oblékne vás odshora až dolů do elegantního hávu, který nikdo nepřehlédne. Pro kolekci Tommyho Hilfigera je typická trikolora barev červené, modré a bílé. Bavlněné vzdušné oblečení lehké jako pírko se příjemně nosí. Oblečení pro ženy tak nabývá nových podob, přesto v kontextu s retro barvami a střihy. Nebojte se obléci áčkovou sukni, k tomu košili s límečkem nebo tílko se stojáčkem a krajkou! Retro střihy jsou zaručeně v kurzu.

Všichni si vyberou

Pokud se v sukni přece jen necítíte, tmavě modré kraťasy námořnického vzhledu to jistí. Vezměte si k nim baleríny z kolekce Gino Rossi. Rozmanitost outfitů a nejrůznějšího kombinování má v tomto ohledu zelenou. Dá se říct, že se v tomto ohledu nemůžete splést, když se budete držet jednoduchých střihů i základních barev. Návrháři a designéři přinesli vskutku atraktivní kousky, které nesmí chybět v šatníku žádné ženy.

A jaká je výhoda?

Právě to, že se tyhle modely dají snadno nosit dohromady i zvlášť. Máte-li ve svém šatníku džínovou bundu, rozhodně jí vytáhněte. Modrý denim je stále na scéně a Tommy Hilfiger ho doplní o další luxusní dámské oblečení. Jen co se týče bot, má žena dnes již na výběr ze spousty možností. Které boty vyhrají u vás? Budou to baleríny, boty na klínku, jehly či snad sloupkový podpatek?

Každé ženě vyhovuje něco jiného, proto tak pestrý výběr. Zatímco jedna podpatky nesnáší, druhá je miluje. Kombinace přírodních materiálů s umělou hmotou je působivá. Pohodlné vložky v botách zaručí, že vás nebude bolet noha, i kdybyste ve svých nových střevíčkách protančila celou noc. Zapínání na přezku navíc zvýrazní útlou nožku a podtrhne vaší krásnou postavu. A ještě jedna rada, semišové boty jsou stále nádherné a dlouho životné.