Doporučujeme

Jak naplánovat svatbu v Ostravě s dětmi?

Svatba bezesporu patří k nejdůležitějším dnům v životě párů. Zatímco v zahraničí je poměrně běžné, že svatebčané musí nechat své ratolesti doma, u nás se děti berou jako součást svatebního veselí. Jak to zařídit, aby se nenudily a nenarušovaly obřad?

Najděte někoho, kdo se o program postará

Zábava pro děti v Ostravě a svatba v Ostravě se dají docela dobře spojit. Stačí jim připravit vhodný program a dětské menu a budou vám vděční jak oni, tak jejich rodiče. K tomu je třeba najít vhodný areál – například Skalka Family Park nabízí oblíbené atrakce pro děti v Ostravě a se zábavou pro děti vám zde ve váš velký den rádi pomohou. A ne jen s organizací, postarají se i o animační programy, celodenní hlídání a vymyslí aktivity, díky kterým se děti nebudou ani na vteřinu nudit. A rodiče si užijí alespoň jeden den v klidu a bez starostí.

Co můžete zařídit sami?

Pokud se rozhodnete děti zabavit sami, musíte jim dopřát spoustu podnětů. Kromě atrakcí jim zkuste vytvořit malý dětský koutek. Koš plný hraček, ve kterém mohou děti dlouhé hodiny objevovat nové a nové věci, pěnové puzzle a omalovánky s pastelkami zabaví menší i odrostlejší děti. A když jim do dětského koutku přidáte ještě několik bublifuků, těžit z toho budete i vy, jelikož bubliny na svatebních fotkách budou vypadat přímo kouzelně.

Pokud chcete do zábavy pro děti zainvestovat, pronajměte jim malý skákací hrad nebo trampolínu. Zde je však potřeba dohlédnout na dvě věci – zajistit dětem dozor (třeba i střídající se hlídky rodičů) a postarat se o to, aby děti z atrakcí v pozdnějších hodinách nevyhnali alkoholem posilnění dospělí.

Co se týče jídla, je vhodné mít v záloze jeden typicky dětský pokrm, třeba hranolky s kuřecími stripsy. Místo dortu jim možná přijde více vhod zmrzlinový pohár. Při jídle zkuste děti posadit k jednomu stolu, bude to snazší pro ně i pro obsluhu. Starší dohlédnou na ty mladší a nebudou se nudit rozhovory dospělých.