Doporučujeme

Jak na zloděje? S pomocí fotopasti!

Mnoho lidí už zažilo ten nepříjemný pocit, když přijdou do svého domu či bytu a ten zeje prázdnotou. Předchozí nezvaní návštěvníci jej svědomitě vybílili a vzali všechno, co mělo nějakou cenu a co nemělo poškodili. V takovéto chvíli jste logicky naštvaní.

Představujete si, že na televizi jste šetřili několik měsíců, notebook ještě stále splácíte a když se podíváte do šperkovnice, kde byl krásný a drahý řetízek, jako památka po babičce začnou vás v očích pálit slzy. Začíná kolotoč. Policie, výslech, sepisování všeho, co vzali, papírování a stejně se obvykle zloděj nenajde. Poté musíte vše řešit s pojišťovnou, ta vám to sice zaplatí, ale i tak je to mnoho času, který jste mohli strávit jinak. Udělejte tomu rázný konec!

baterie fotopast acorn

Počíhejte si na neřády

Přemýšlíte, jak na to? My máme skvělé řešení, které vám pomůže. I když možná nezískáte zpátky své věci, jelikož je třeba už nenechavci rozprodali, tak alespoň zjistíte totožnost oněch nenechavců a můžete si pomoci tam, kde je policie bezmocná. Fotopast je skvělým pomocníkem, odhalí všechny, kteří se k vám budou dobývat. Zloděje vyfotí nebo nafilmuje a vy tak získáte důkaz. Sami si tak můžete svůj majetek ohlídat a dostane se vám pocit zadostiučinění. Těm, kteří vám připravili několik bezesných nocí, vzali vám vše, co bylo pro vás důležité a vystavili vás papírování a běhání po úřadech to jen tak neprojde, nemusíte se bát.

Jak to funguje?

Fotopast acorn pracuje velmi tiše a přesně. I v úplně tmě má schopnost vyfotit či natočit nevítaného hosta. Moderní fotopasti Acorn tak mají skvělou schopnost odeslat fotografii či videozáznam na váš mobilní telefon či e-mail a vy si tak během chvíle můžete prohlédnout, kdo se k vám chystá vpadnout. Fotopasti jsou svým vzhledem velmi nenápadné, nemusíte se bát, že by je zloději poznali a zničili je. i jejich ovládání je velmi jednoduché, zvládne jej každý a díky nim bude váš majetek v bezpečí!