Doporučujeme

Venkovní sauny

Venkovní sauna je ideálním řešením, pokud toužíte po vlastní sauně, ale vnitřní prostory v domácnosti nedovolují. Sauna venku může být okrasou vaší zahrady, do které díky možnosti vypracování návrhu a stavby sauny na míru krásně zapadne a bude s ní tvořit harmonický celek.

Člověk a příroda

Člověk byl stvořen přírodou a měl by s ní žít v souladu. Saunování venku je návrat k tradicím a k původnímu smyslu sauny, tedy absolutnímu klidu, kterého lze dosáhnout právě venku. Příroda nám poskytne důležité komponenty, které naše saunování ozvláštní nebo doplní. Jako ochlazovací lázeň můžeme využít třeba jezero, řeku nebo potůček. Pro relax poslouží širé nebe a čerstvý vzduch, který nám udělá dobře.

Jak sauna na zahradě vypadá

Spousta lidí se bojí, že by jim sauna zkazila vzhled jejich pěstěné zahrady. Takové obavy ale nejsou na místě. Sauna má podobu dřevěného domku, sudu či srubu, a dobře umístěná a situovaná může naopak s vaší zahradou krásně ladit. Na první pohled mnohdy ani není poznat, že se jedná o saunu. Můžete také s našimi zaměstnanci zkonzultovat a doladit vše saunovými doplňky, vytvořit místo pro odpočinek s lehátky, židlemi a stoly, nebo můžete použít dekorace. Vhodné budou i různé druhy zeleně. Fantazii se meze nekladou.

Sauna na míru

Jak už bylo zmíněno výše, i venkovní sauna se dá připravit na míru. Je to ta nejlepší volba, pokud chcete mít vše splněno do detailu. Jednoduše sdělíte své přání našim odborníkům, kteří s vámi vše prokonzultují. Zajistí návrh i realizaci sauny, to vše k vaší spokojenosti. Provádíme také stavbu sauny, která trvá pouhý jeden den, takže ještě ten stejný den, kdy se saunou přijedeme, bude připravená k plnému provozu. Následně vám dáme rady a informace, jak saunu udržovat a jak o ni pečovat, aby zůstala co nejdéle funkční. Budeme se těšit, že se nám ozvete a společně vytvoříme luxusní kout zahrady, který si jistě získá vaši přízeň i srdce.