Doporučujeme

Správná dovolená po Česku

Spoustu lidí si dnes představuje ideální dovolenou někde v zahraničí. V zimním období tomu není jinak. Přitom je to opravdu škoda, protože Česká republika je plná krásných míst, které stojí za navštívení.
Proč v létě jezdit každý rok pravidelně k moři, když spoustu rekreačních areálů, dokonce v blízkosti historických památek, stojí za to navštívit?
Proč v zimě jezdit do dalekých Alp, když se dá kvalitní lyžování i zákaznický servis zajistit i u nás.
A zaručeně si to užijete úplně stejně – na maximum.

Krkonoše dobíjející energii

Možná se Vám to zdá na první pohled jako klišé, ale Krkonoše prostě nejdou nezmínit, protože vzpomínky na ně přehluší všechny ostatní zimní dovolené. Kromě skvěle zorganizovaných a upravených sjezdovek Vás za srdce chytí krása přírodních památek kolem sebe, počínaje do nebe šplhající se Sněžkou a Harrachovskými kameny ve Špindlerově mlýně konče.
Možností, jak trávit dny v Krkonoších je opravdu celá řada a rozhodně by k jejich sepsání nestačil jeden článek, ale celá kniha. Důkazem tohoto tvrzení by měl být i fakt, že v průběhu let vzniklo již nespočet filmových trháků právě z této oblíbené lokality. Ostatně je všichni určitě dobře znáte.

Hotel v Krkonoších

Pokud plánujete dovolenou na více dní, rozhodně se vyplatí zajistit si hotel v Krkonoších s předstihem, protože o jejich služby bývá obvykle veliký zájem a mohlo by se Vám stát, že neseženete volný pokoj.
Také se dopředu podívejte, jaké služby hotel nabízí a o které byste případně měli zájem. Nabízí jich totiž celou řadu.

Pořádným autem na pořádnou dovolenou

A co by to bylo za kvalitní rodinnou dovolenou bez pořádného automobilu, který bez sebemenších problémů dojede na kýžené místo a ještě ke všemu Vás neomezuje z hlediska množství zavazadel, protože se toho do něj vejde jednoduše spoustu. Pro tyto účely jsou ideální volbou na čtyřech kolech SUV auta.