Úspěšná kariéra personální makléřky pro personální agenturu Žirafa.cz

Každý hledá svojí vysněnou práci, někomu se to povede, pro většinu je to bohužel nenaplněný sen, který končí sledováním nabídek zaměstnání. Pokud jste komunikativní a obchodní typ člověka, který rád jedná s lidmi, rád motivuje ostatní k úspěchu a chce budovat svojí kariéru, můžete se stát personální makléřkou pro agenturu Žirafa.cz.

Na rozdíl od ostatních personálních agentur jsme revoluční a to zejména v našem přístupu. Naším cílem není vést sáhodlouhou evidenci tisíců uchazečů a slibovat jim to, co nejsme schopní slíbit. K firmám i uchazečům o zaměstnání přistupujeme zcela individuálně a děláme maximum pro to, abychom jim podali pomocnou ruku, aby se mohli i oni dočkat ideálního zaměstnání. Naším cílem není dosadit lidi kamkoliv, kde je volné místo, ale na místo, které odpovídá jejich představám.

Pro koho je práce vhodná

Makléři pro naší agenturu jsou energičtí a optimističtí lidé, pro které je jednání s lidmi zábavou. Pokud se nebráníte komunikaci s ostatními a rádi jednáte s lidmi a firmami, jste pravděpodobně ideálním adeptem pro to, abyste se stal/a členem našeho týmu.

12063548_527135777433799_122942155180137566_n

Jak již zřejmě tušíte, oslovují nás neustále nové společnosti a zároveň také žadatelé o práci. Hlavní náplní makléře je jednat s nimi, naslouchat jim a na základě jejich požadavků najít co nejkratší cestu mezi firmou a žadatelem o práci. Zkrátka pomoci lidem chopit se vesla ve správné firmě, najít jim místo, které jim bude po všech stránkách vyhovovat.

Odměna za práci

Odměnou za práci personálního makléře nejsou jen finance, ale také pocit, že děláte činnost, která je skutečně užitečná. Na našem trhu práce je přes půl milionu uchazečů o práci a kolem 70 tisíc pracovních míst. Mnoho lidí se k práci nedostane jen protože nemají příležitost se k vysněné práci dostat nebo firmu kontaktovat.

12195933_537330439747666_522108410468448131_n

Oslovují nás drobné firmy i velké společnosti, které hledají nové pracovní síly. Můžete s námi zaplnit trh a pomoci lidem najít práci. Pokud vás vaše současná pracovní pozice nenaplňuje, rádi byste vyzkoušeli něco nového a pozice personálního makléře vás láká, kontaktujte nás na portálu Žirafa.cz