Doporučujeme

Mostové jeřáby špičkové kvality

Mostové jeřáby jsou jedním z nejdůležitějších manipulačních prostředků ve výrobních halách, skladech i překladištích. Pokud je cílem vysoká efektivita, je třeba se zaměřit na ty nejkvalitnější jeřáby, které zaručí dlouhou životnost a minimální poruchovost.

Jedním z výhradních distributorů je česká společnost GANAS, spol. s r.o., která se může pyšnit nejen mnohaletými zkušenostmi ve výrobě jeřábů, ale také odborným servisem a dalšími službami, které se jí postaraly o velkou popularitu. V nabídce najdete jednonosníkové jeřáby s maximální nosností do 25 tun, ale i dvojnosníkové jeřáby s nosností do 50 tun a rozpětím do 25 metrů.

2

Hlavní výhody mostových jeřábů

Jeřáby jsou snadno ovladatelné skrze dálkové ovládání nebo závěsný ovladač, mají rychlou pohyblivost a manipulace s nimi je velmi snadná. Samotná konstrukce je řešena válcovanými profily nebo skořepinovými konstrukcemi. Břemeno je zvedáno řetězem nebo lankem a sice přes kladkostroj. Jednotlivé díly jsou obvykle zahraniční výroby, převážně z Německa.

5

U jeřábů byla využita moderní technologie a zákazníci se mohou těšit na moderní koncepty jeřábů, které se stanou velkým přínosem pro každou společnost. Většina pohybů je dvojrychlostní, což umožní zabránit nechtěnému rozhoupání břemene. Samotné jeřáby napájí ploché shrnovací kabely v uzavřeném profilu nebo kryté bezpečnostní troleje.

4

Kde jeřáby využijete

U jeřábů nejsou zbytečná omezení a mohou se využívat ve vnitřních i venkovních prostorech. Společnost je k dispozici nonstop, disponuje zcela profesionálním přístupem a veškeré poruchy řeší do 2 hodin. Pokud nově zařizujete nebo rekonstruujete výrobní halu, budete příjemně překvapení rychlostí práce i vysokou spolehlivostí technologie. Jelikož je společnost na trhu již přes 20 let, její odbornost je podložena odpovídající praxí a můžete se těšit na špičkově odvedenou práci.