Doporučujeme

Přírodní detoxikace pro podporu zdraví a potlačení únavy

Detoxikace láká řadu lidí, ale neví, jak přesně by měli tělo očistit od škodlivin. Vyvstává jim tak celá řada otázek, na které hledají odpovědi. Nejčastěji se lidé nepomohou dopídit toho, co je zrovna pro ně vhodné, čím tělo detoxikovat a proč.

neera_10dni.jpg__800x600_q85Na trhu je spoustu kúr a orientovat se v tom, co je dobré , horší nebo dokonce špatné, je i pro výživového poradce těžkým oříškem k rozlousknutí. Nicméně jedním základním požadavkem pro lidské tělo je, aby bylo zdravé a i v případě detoxikace přijímalo pokud možno jen látky, které jsou pro něj přirozené a nejsou chemicky upravované.

Přírodní složení Neera detox ve formě sirupu je velmi účinnou substancí. Harmonizuje tělo, očišťuje od škodlivých látek a napomáhá k překonání únavy. Jedná se o výtažek mízy z palmy arenga, která se pěstuje v jižní Asii. Také kvalitní kanadský javorový sirup s vysokým podílem vitamínu C tu má významnou úlohu. Do těla tak člověk přijme řadu minerálů a dobře stravitelných cukrů.

Detoxikace by měla být založena na jednoduchosti jednotlivých složek

 

neera_letak_foto-1_web.jpg__800x600_q85Jelikož jsou pro tělo cukry Neera sirupu jednoduše stravitelné, dostáváme se i k tomu, proč tomu u ostatních konkurenčních preparátů být nemusí. Jednak je to způsobeno tím, že jsou všelijak chemicky doupravovány nebo zbytečně překombinovány. Výsledkem je tak pro lidské tělo spíše zátěž, která může vést i k dočasnému zhoršení jejich obtíží nebo se může cítit úplně stejně jako na začátku kúry. Neera kúra je jiná, protože je pro tělo přirozenou energií.

Zrovna tak prášek z kaktusových fíků NOPAL, který je vhodné nasadit po této kúře. Napomáhá k rychlejšímu zpracování tuků a cukrů. Příroda je každému z nás blíže, než si myslí. Jenže jsme zatím dost dobře sami nepřišli na to, jak jí maximálně využít pro své zdraví. Nejrychlejším způsobem je objednání Neera detox kúry, která vám přinese řadu pozitivních výsledků hned zkraje nasazení léčebné kúry. Člověk se cítí zdráv, plný sil a energie. Začněte se svým životem něco dělat, ať si jednou nemusíte vyčítat, že jste doma seděli jen u tv a počítače. Neera sirup vám umožní dělat to, na co jste dříve neměli energii.