Sex & vztahy

Jak využít afrodisiaka v běžném životě?

Sex hraje v životě důležitou roli a to nejen z hlediska reprodukce, ale také pro zajištění správného fyzického i psychického zdraví. Ačkoliv by se mohlo zdát, že je většina lidí sexuálně aktivní, mnoho z nich má v intimní stránce života problémy a netýká se to pouze mužů, ale i žen.

couple-731890_960_720Jednou z nejznámějších mužských dysfunkcí je ztráta erekce, popřípadě snížená erekce. Bez erekce k pohlavnímu styku nemůže dojít. Ženy také mohou trpět dysfunkcemi, známá je například frigidita, kdy žena ztratí o sex zcela zájem. Afrodisiaka jsou prostředky, které mají za cil povzbudit a nastartovat sexuální život. Nejedná se však pouze o prostředky pro lidi trpící dysfunkcemi, účinky afrodisiak běžně využívají i zdraví lidé, kteří si chtějí svůj intimní život ještě více užívat.

Jaké mají afrodisiaka účinky?

Řada lidí vnímá samotný sex jako fyzickou záležitost, vědecké studie ovšem stále více poukazují na to, že je potřeba být správně sladěný i po psychické stránce. Samotný sex probíhá zejména v hlavě, pohlavní orgány jsou stimulanty, které nás k onomu vzrušujícímu vyvrcholení dovedou. Pokud jsme ve stresu, vyčerpaní nebo špatně naladění, je pro nás výrazně těžší sexuálního vzrušení dosáhnout.

oyster-426796_960_720 (1)Afrodisiaka jsou dvousečnou zbraní, která pomáhá po fyzické i po psychické stránce. Dokáží příjemně uklidnit mysl, odbourat stresové hormony a navodit pocit uvolnění. Podpoří produkci pohlavních hormonů, ale často také hormonu štěstí a dalších hormonů, které dokáží podpořit to, kvůli čemu jsou afrodisiaka užívána.

V neposlední řadě lze jejich účinek pocítit i v genitáliích, jelikož rozšíří cévy v intimních partiích, díky čemuž se umožní jejich větší prokrvení. Muži dosáhnou výraznější erekce, ale i vyvrcholení, ženské orgány jsou lépe stimulovány a celý průběh milostných hrátek je intenzivnější.

Podoba afrodisiak

drug_1448375075Afrodisiaka mohou mít nespočet podob, často se mezi ně řadí i potraviny, které podporují sexuální zdraví, jako například ústřice, červené maso, některé druhy koření, ovoce a zeleniny. Velmi využívané jsou byliny a jejich části. Známé jsou také speciální přípravky, které mají podobu krémů, tablet, tinktur, prášků, olejů aj.

Proč afrodisiaka používat

Cílem afrodisiak je podpořit pohlavní zdraví a to co nejpřirozenější cestou. Sex je v životě každého jedince důležitý a věděli to už od starověku, kdy se lidé postupně učili znát byliny, které dokáží podpořit jejich libido. Afrodisiaka jsou určena všem, kdo chtějí mít smyslnější život, intenzivnější milování a také lepší partnerské vztahy. Podrobné informace o afrodisiakách, jejich účincích a vlivech lze sledovat na portálu www.afrodisiaka.cz.