Doporučujeme

Poznejte Aquapark a termální koupaliště Velký Meder!

Chcete jet v létě s rodinou k vodě? Užít si zábavu, adrenalin, relax a aby se vám někdo postaral o dětičky? Objevte Velký Meder! Na Slovensko to nemáte daleko a budete se tam mít jako u moře. Právě ve Velkém Mederu totiž mají každoročně nejvyšší počet slunečných dní na Slovensku.

Bazény, vířivky, skluzavky a tobogany

Středisko v letní sezóně otevírá až 10 bazénů, v nichž se teplota vody pohybuje od 25 do 37 °C. Geotermální voda vás nejen zahřeje, ale zároveň bude blahodárně působit na vaše pohybové ústrojí. Kdo chce strávit léto ve vířivce, může, ale rekreační plavci i sportovci si mohou zaplavat v 50 m dlouhém plaveckém bazénu. Pro děti majitel střediska vyhradil prostor ve venkovním bazénu. Mají tam různé hrací elementy, například trychtýř a dělo. Pestrobarevné a zajímavě tvarované skluzavky a tobogany lákají k adrenalinovým hrátkám. Až projedete toboganovým potrubím, dostanete se do trychtýře nebo na obrovskou rampu.

Lanová dráha

Areál je zasazen do útulného prostředí s bohatou zelení a přilehlým lesoparkem. Najdete tam i Tarzanii, což je 650m lanová dráha určená pro velké i malé lezce.

Restaurace a zábavné akce

V aquaparku se najíte ve fast foodu či v restauraci. Rodiče s dětmi mohou pobývat na Ostrově drobotiny, kde se baviči o malé plavce i neplavce postarají. V létě se ve středisku střídá jedna zábavná akce za druhou, hlavně koncerty a pěnové párty. Letní sezónu slavnostně ukončí laserová show

Nová atrakce: wellness centrum

V Mederu si určitě odpočinete. Letos konce února totiž přibyly v aquaparku čtyři typy saun (infra, parní, finská a bylinková), solné jeskyně, Jakuzzi, ochlazovací bazénu, biosolária, dvě relaxační místnosti, masážní služby, pedikúra (i rybí!), kosmetika, akupresura Ceragem a magnetoterapie Bemer.

Co za to

Dospělý návštěvník zaplatí v letní sezóně (do konce srpna) za celodenní pobyt 10 Eur, rodinná vstupenka pro dvě dospělé osoby a dítě 22,50 Eur. Ubytovaní hosté mají slevy.

Jestli chcete vědět víc, podívejte se na :

www.thermalcorvinus.sk