Doporučujeme

Dámy, nyní již můžete vypadat elegantně i s notebookem

Stále více lidí používá notebook. Může to být z důvodů osobních či pracovních. Občas je potřeba se s ním někam přemístit. Jak to udělat, aby nedošel újmy? U pánů je to jednoduché, pořídí si pánskou tašku a notebook do ní uloží. Ale dámy potřebují vypadat elegantně. Současní výrobci myslí i na ně.

V nabídce jsou dámské luxusní kabelky na notebook , které jsou v současné době tím nejprodávanějším typem. Jedná se o ruční výrobu slovenské firmy GROSSO, jejímž jedním z výhradních prodejců na českém trhu je společnost NEWBERRY.CZ

Kromě dámských tašek na notebook vyrábí tato firma i elegantní kabelky, které jsou povětšinou samonosné a perfektně drží tvar.

Kabelka nejen na notebook

Elegantní kabelka je v současné době samozřejmostí každé ženy. Je to nejen moderní doplněk, ale skvěle doladí i každý outfit. Současný trh nabízí celou řadu různých druhů kabelek i barevných variant pro použití všední či pro slavnostní příležitosti.

Zajímavým a originálním kouskem ve vašem šatníku mohou být kabelky z edice anglické značky Miss Lulu. Jsou originální svým nadčasovým designem. Své majitelce nabízejí dostatek prostoru. Můžete je nosit v ruce nebo přes rameno.

Dalším zajímavým kouskem jsou kabelky anglické značky Moda Handbag. Tyto kabelky jsou určené pro nošení do ruky, pyšní se neotřelým a originálním designem a poskytují dostatek místa.

Pokud váháte, jaký typ kabelky zvolit, prohlédněte si nabídku společnosti NEWBERRY, která funguje zároveň jako velkoobchod. Jejich produkty můžete najít v celé řadě e – shopů a to nejen v Čechách, ale i na Slovensku. Veškeré zboží z nabídky je skladem, tudíž je okamžitě, po objednávce, expedováno právě k vám.

Spokojenost zákazníků dokládá i celá řada recenzí – hodnocení spokojenosti je na 100%.