Doporučujeme

Jak se obléknout do chladnějších dní?

Letošní zima sice není taková, jak od ní mnoho lidí čekalo, ale s chladnější teplotou spojena byla a stále je. To znamená nutnost se nejlépe teple, ale přitom elegantně obléknout. Pokud hledáte několika zajímavých tipů, přinášíme vám je. A začneme hned první možností.

nm_6569_1

Objednejte si dámský svetr, který je do chladnějšího počasí skutečně to správné, s čímž zaručeně neuděláte chybu. Současné možnosti jsou spojeny jak s elegantním střihem, tak zcela určitě také s velmi zajímavými barvami. Hledáte-li inspiraci, určitě nešlápnete vedle, pokud zvolíte:

  • Čokoládový svetr
  • Grafit svetr
  • Granátový svetr

Buďte připravena i na teplejší dny

nm_4423_1Výše rozepsaný seznam možností je určitě cestou, jakou je dobré se vydat ve chvíli, kdy jsou teploty skutečně stále nízké. Co když máte v plánu vyrazit již ráno, kdy jsou teploty nízké, ale odpoledne již očekáváte oteplení? I v tomto případě pro vás přinášíme zajímavé řešení.

Jsou jím tuniky a kardigany od Butikovo.cz, které jsou skvělou volbou především ve chvíli, kdy je vaším cílem být v teple, ale zároveň hledáte takové oblečení, které si můžete rozepnout, popřípadě také jednoduše sundat. Můžete si tak být stoprocentně jista, že s touto možností vedle zaručeně nešlápnete. Zvláště, pokud se považujete za elegantní ženu.

Vyměňte eleganci za dokonalou pohodlnost

nm_6864_1Výše uvedené možnosti se hodí nejenom k tomu, aby vás zahřály, ale hodí se také k tomu, abyste vypadala stylově a elegantně. Jsou ale situace, kdy můžete onu eleganci vyměnit za něco pohodlného. Na volnočasové nošení během celého dne se v tomto období mohou hodit parádní dámské mikiny.

A v čem jsou tak výjimečné? Moderní střih, zajímavé barevné kombinace a netradiční vzory. Pokud chcete svůj šatník obohatit skutečně zajímavým kouskem, tak s touto cestou zcela určitě chybu neuděláte. Jistě okouzlí jak vás, tak i vaše okolí, které nebude šetřit pochvalnými reakcemi.