Doporučujeme

Co by v předsíni nemělo chybět?

Předsíně v bytech, vstupní haly v rodinných domech, nebo v komerčních objektech, jsou místem, kde se vytváří první dojem. Majitel si předsíň vybavuje obvykle tak, aby se při příchodu do svého domova cítil co nejlépe. Jeho cílem by také měl být co nejlepší pocit každé jeho návštěvy.

Některé věci jsou pro předsíň opravdu nezbytné v žádné předsíni by rozhodně neměly chybět. Platí to zejména o rohožce na očištění podrážek obuvi, předsíňové stěně nebo věšáku, botníku, nebo například němém sluhovi na pověšení saka, kalhot či celého obleku. Toto vybavení předsíní nabízí Nabytker, kde naleznete bohatý výběr v nejrůznějších variantách.

Rohožky

V tomto sortimentu najdete jak venkovní, tak vnitřní rohožky, které jsou nejen účelným doplňkem předsíně, ale díky zajímavým designům i vkusným doplňkem. Velký výběr je i v materiálech. Díky drsnému materiálu, který skvěle očistí a zachytí všechny nečistoty z podrážek bot abyste je neroznášeli dál po bytě, lze doporučit vopi kokosové rohožky. Můžete si vybírat ze široké škály barev a motivů. Kvalitní je také rohožka Home princesse s vrchní multifunkční části odolnou proti zničení. Je navíc vysoce absorpční a protiskluzová spodní vrstva drží rohožku na svém místě.

Předsíňové stěny

V předsíni si členové domácnosti odkládají kabáty, bundy, obuv, tašky či deštníky. Aby všechno bylo pěkně uschováno a nic nepřekáželo, jsou ideálním řešením předsíňové stěny. Nejlepší a nejpraktičtější je předsíňová stěna, u které nechybí lavice tvořící horní desku botníku, dostatečný počet háčků na kabáty a zrcadlo. Předsíňové stěny z portálu Nabytker.cz vypadají elegantně a spojují v sobě všechny požadované aspekty do jednoho kusu nábytku.

Němý sluha

Pod tímto záhadným názvem se skrývá velice praktický doplněk předsíní, který slouží k zavěšení obleků, sak, kalhot nebo košil. Podle prostorových možností si můžete vybrat buď jednoduchý stojan, který nezabere příliš místa, nebo naopak rozměrnější provedení. Němý sluha spolehlivě podrží vše, co na něj pověsíte. Jeho výhodou je, že šatstvo, jako jsou kalhoty, košile či sako se větrá a nemačká.