Doporučujeme

Získejte společnost za minimální cenu. Prodej s.r.o. je skvělou možností, jak začít podnikat

Máte v plánu začít podnikat, ale nechcete bojovat s úřady? Potřebujete společnost, ale nechcete se zbytečně stresovat? Začněte podnikat bez starostí a získejte svoji první společnost během pár minut. Prodej sro je skvělou službou, jak získat společnost vhodnou k podnikání bez starostí a zbytečných tahanic.

Snadné a rychlé zahájení vašeho byznysu díky koupi společnosti

Vytvořit novou společnost dá zabrat. Musíte mít připravenou celou řadu listin a oběhat hned několik úřadů najednou, které vám dají potřebné povolení a razítka nutná k založení společnosti. Začínající podnikatel si však mohou celý proces ulehčit. Všechny administrativní překážky a nutnosti přeskočíte díky nákupu hotové společnosti. Prodej s.r.o. nabízí jednoduchý způsob, jak získat firmu bez nutnosti lítání po úřadech.

Hotové společnosti ke koupi jsou normální firmy, které však nevykazují žádnou činnost a jsou určeny k dalšímu prodeji. Tedy jsou připraveny pro nového vlastníka. Tyto firmy splňují všechny náležitosti a zákonem dané požadavky. Nejsou zatíženy žádnými speciálními povinnostmi, ani právně či daní. Zkrátka jsou ready na okamžité podnikání.

Proč koupit již vytvořenou společnost

Prodej sro nebo nákup hotové společnosti není nic nového pod sluncem. Největší nárůst na trhu však zažívají až v posledních několika letech. Důvodů, proč se vyplatí koupit již vytvořenou společnost je hned několik. Především se jedná o rychlý a jednoduchý způsob, jak začít podnikat. Při koupi připravené společnosti jste vlastníkem firmy hned druhý den. Pokud se pro založení společnosti rozhodnete sami, budete čekat zhruba jeden měsíc, než se vše vyřídí. Taková doba je nutná k oběhnutí všech úřadů, sepsání všech dokumentů a k získání potřebných povolení.