Doporučujeme

Získat půjčku přes internet dokážete i vy

Moderní, rychlá půjčka je určena každému bez rozdílu. Pokud potřebujete peníze opravdu ihned a nechcete se zdržovat ani vyhledáváním a porovnáváním podmínek jednotlivých poskytovatelů, využijte unikátního systému, který spravuje společnost Volsor, s.r.o.

Její nabídka obsahuje jednoduchý formulář, jehož vyplnění a odeslání je snadné. Systém sdružuje téměř všechny české poskytovatele online půjček. Díky tomu můžete na základě vyplněného formuláře okamžitě získat nejlepší půjčku, která bude vyhovovat právě vašim potřebám. Přitom nebudete předem platit ani korunu. I proto se těmto půjčkám říká sms půjčky bez 1 Kč. Nikdo po vás nebude chtít ani registrační poplatek, ani potvrzení o vašich příjmech, ani nebude nahlížet do registrů dlužníků.

Jak to funguje?

accountant-1238598_960_720Systém shromažďuje drtivou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Vám stačí vyplnit formulář s žádostí a poté si vybrat z předložené nabídky pro sebe tu nejvýhodnější online půjčku. Nemusíte nikam chodit, nikam telefonovat, nic dalšího vyplňovat ani podepisovat. Nabídka bude obsahovat pro vás nejvýhodnější variantu. Vypůjčit si můžete až dva tisíce korun, což je označeno jako malá půjčka. Ta je ideálním řešením zejména v případech nenadálých výdajů pro ty z vás, kteří rádi využíváte akční nabídky a slevové akce, nebo pro ty, kteří zkrátka nevyšli s výplatou, případně jim zaměstnavatel nevyplatil mzdu v obvyklém výplatním termínu.

Jaké jsou detaily bezhotovostní půjčky:

  • Online žádost máte vyplněnou během pár vteřin. Po jejím odeslání počkáte malou chvíli, než půjčkový systém navolí nabídku bezhotovostních rychlých půjček vhodných právě pro vás. Pak už jen vyčkáte pár minut na schválení půjčky
  • Peníze jsou odeslány na váš bankovní účet okamžitě po schválení a pak už jen záleží na vaší bance, za jak dlouhou vám peníze připíše na účet. U některých bank to trvá pár vteřin, u jiných maximálně do druhého dne
  • Půjčku splatíte podle zaslaných pokynů opět bankovním převodem. Doba splatnosti je nastavena na 30 dní.