Doporučujeme

Zážitky pro odvážné ženy

Jste odvážná žena, která se nebojí výzev, a ráda zkoušíte něco nového? Přemýšlíte, jakou aktivitu byste si mohla zpestřit letošní rok? Co tak zkusit něco opravdu jedinečného, co přinášelo pořádnou dávku adrenalinu? Záleží jen na vás, zda dáte přednost zážitku, při kterém se budete pohybovat ve vzduchu a zažijete jaké to je, zažít volný pád, nebo dáte přednost zážitku vodnímu.

Tu první alternativu představuje indoor skydiving, který si můžete vyzkoušet kdykoliv během celého roku v první skydiving aréně v České republice. Najdete ji v Praze a nese příznačný název Hurricane Factory. Nemusíte se bát, že byste byly jen tak vpuštěny do letové komory, před začátkem vás čeká podrobná instruktáž, navíc i po celou dobu letu, budete pod dozorem instruktora. Nechte se překvapit proudem vzduchu, který může mít sílu až 280km/hodinu.

Po skončení letu vás pak ještě čeká také rozbor vašeho letu na základě pořízeného videa. Druhým zážitkem je pak indoor surfing, při kterém se budete cítit jako na vlnách oceánu. Speciálně vytvořená surf aréna v Praze je vybavena speciálním simulátorem pro surfování na opravdové vlně. I zde vás čeká instruktáž pod vedením odborného instruktora, při níž se dozvíte, jak správně se na surfu pohybovat a jak bude surfování probíhat.

Pokud se vám některý z uvedených zážitků velmi zalíbí, pak nejen, že si jej můžete kdykoliv dopřát znovu, ale také se pro vás může stát vhodným tipem na dárek. Navíc na stránkách www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/ najdete i mnoho dalších zajímavých tipů, díky kterým se vámi darované zážitky zařadí mezi nezapomenutelné dárky. Není nezbytně nutné vybírat adrenalinové zážitky, jedinečným zážitkem může být i relaxační pobyt nebo některé z nabízených degustačních menu. Záleží jen na tom, jaké koníčky vaši nejbližší mají.