Doporučujeme

Proměňte váš sen o rodinném domě v realitu s moderní dřevostavbou

Bydlení v rodinném domě je krásné a pokud máte rodinu, můžete tak vytvořit skvělou idylku pro spokojený život. Většině lidí se však sen o rodinném domě rozplyne před očima, když zjistí, že se jedná o časově i finančně náročný proces.

Pokud i vám připadá možnost bydlení v rodinném domě jako nedostupná, je na čase si rozšířit obzory. Dnes je bydlení v rodinných domech často i výrazně levnější, než v bytech. Velmi důležité je nebýt staromódní a zvolit si ekologicky šetrné bydlení za nízkou cenu. Bydlení v dřevostavbách je jedním z nejpopulárnějších trendů a to hlavně proto, že se jedná o levnější bydlení, které běžné domy v mnohém překonává.

Co očekávat od dřevostavby

Moderní dřevostavby mají jen pramálo společného se starými sruby a roubenkami, jedná se o luxusní stavby, které dokáží zaujmout již od pohledu a jen málokdo by je rozeznal od běžných zděných domů. Namísto tvárnic jsou postavené na bázi dřevěných masivních konstrukčních prvků, sádrovláknitých desek a izolačních materiálů. Pevným srdcem celé dřevostavby je stabilní konstrukce z KVH hranolů.

Na jakou firmu se obrátit?

Pro vybudování dřevostavby je potřeba se obrátit na specializovanou společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., která buduje levné dřevostavby Olomouc a zaměřuje se na celou ČR. Lze si od ní nechat postavit moderní dřevostavbu na klíč a to ve velmi krátké době. Díky absenci mokrých procesů a přítomnosti sehraného stavebního týmu firma vybuduje váš nový domov již do 3 měsíců. Nemusíte tedy čekat celý rok i déle, jak je tomu u zděných staveb. Toto ekologicky čisté a nízkonákladové bydlení je snadno dostupné i vám, nabízí se vám malé i velké domy v široké škále provedení, abyste si vybrali takový nový domov, o kterém jste vždy snili.