Doporučujeme

Vzhůru za kouzlem partnerských horoskopů. Seznamka, která vám to umožní? TadyJsem

Jak už název článku napovídá, budeme si dnes povídat o nově vzniklé seznamce jménem Partner. Tato seznamka je součástí „Inteligentního portálu pro život“. Portálu, který sdružuje 3 základní nejpotřebnější služby. Seznamku, pracovní portál a tržiště věcí zdarma. Vše naleznete na odkazu TadyJsem.cz.

My se dnes zaměříme právě na on-line seznamku. Ta je výjimečná svým zaměřením. Páruje vás s lidmi, kteří jsou dle hvězd vašimi ideálními partnery. Každý jedinec, který vám byl přiřazen má ve svém profilu popis souhry vůči vám. Můžete si tedy udělat představu, co vše by pro váš vztah mohlo být důležité. Dále se v profilu dané osoby dočtete o jeho znamení. Je zde zahrnut jak Astrologický, tak Čínský a Keltský horoskop. Na seznamce jménem Partner máte 2 typy párování. V první záložce vám budou představeni všichni ti, co sedí vašemu zadanému vyhledávání. A v druhé záložce je právě párování podle horoskopů. Najdete zde tedy jen ta znamení, které k vám ideálně pasují. Proto jsou označena příznakem VIP TIP. TadyJsem.cz je neobyčejnou platformou, které historie a poznatky dodávají své kouzlo.

Povídání o jednotlivých znameních

Protože astrologie a vývoj jedince v daném období před narozením je jedinečná věc, pojďme si každý měsíc povídat o jednom ze znamení. Přesnost v popisu daného znamení dle astrologie je odborníky uváděna na 80 %. Zbylá procenta lze přičíst genetické výbavě a vlivu oblasti kde člověk vyrůstá.

My se dnes zaměříme na Váhy (na osoby narozené od 23. září–22. října).

Toto vzdušné znamení se nachází v druhé polovině zvěrokruhu. Je ztvárněno dvěma miskami se závažím. Řídící planetou je planeta Venuše. Tato planeta vládne úspěchu, štěstí a lásce. Lidé narození v tomto znamení bývají obdařeni estetickým cítěním. Do symboliky tohoto znamení se řadí spravedlnost, krása a idealismus.

Na jedné straně vah se objevuje touha pro harmonii a laskavosti. Na druhé zase jistá paličatost, nerozhodnost. Proto jsou tomuto znamení přiřazeny právě misky vah. Před každým rozhodnutím pečlivě zvažují pro a proti. Doslova prahnou po co nejdokonalejším rozhodnutí. Mohou tedy působit váhavě.

Nejsou ovšem žádnými slabochy. Mají pevný charakter, vynikající intuici a pozorovací schopnosti. Zaskočit je mohou předsudky, nespravedlivá obvinění, zbrklost, lehkomyslní a přelétaví lidé. Dá se u nich pozorovat smysl pro poctivé jednání a pochopení pro potřeby druhých. Porozumění a soucit jsou pro Váhy prvořadé.

Osoby narozené ve Váhách bývají šarmantní, společensky otevřené a mají vždy spoustu přátel. Mívají melodický jasný a pevný hlas. Jejich smích je zvučný a chytlavý.

A jak je to v lásce a manželství?

Lidí narození v tomto znamení jsou vybavení jistým sex-appealem a umí se zamilovat poměrně snadno. Touží po partnerské rovnosti. Velmi špatně snášejí samotu a velmi často bývají závislí na partnerovi. Nemají rádi hádky a rozvášněné diskuse. Své emoce často potlačují, neboť si jsou vědomi, že mohou vést ke konfliktům a neslučují se s jejich touhou po harmonickém vztahu. Tyto neuvolněné emoce ovšem mohou vést k jejich trápení.

A co uvést závěrem?

Třeba to, že tak jako vesmír je kouzelný a plný tajemství tak i horoskopy jsou nádherný způsob, jak si navzájem porozumět více. Užijte si tedy nově vzniklou seznamku TadyJsem a vydejte se za svým dobrodružstvím…