Krása

Víte, jak se obléknout do kovových odlesků?

Kovové odlesky na oblečení zdaleka nepatří pouze do nočních barů. Pokud je vkusně a chytře zkombinujete, můžete v nich zářit i během dne.

Ve stylu elegance

Kromě medailových barev, mezi něž patří zlatá, stříbrná a bronzová, se objevují metalické barvy další. Velmi módní je odstín zlatorůžový, který je nejen efektivní, ale také velmi elegantní. Zlaté kovové tóny skvěle doplní barvu béžovou, černou, hnědou, tmavě oranžovou nebo khaki. Stříbrné odlesky vyniknout na barvě tyrkysové, bledě modré či světle růžové.

Elegantního vzhledu dosáhnete kombinací drobných flitrů a metalických pruhů. Barevně lze takto ladit tmavě modrou a černou barvu. Díky této kombinaci se z vás rozhodně stane hvězda každé večerní párty.

Pro denní outfit je vhodnější volbou pouze jeden kousek oblečení s lesklým efektem, který doplníte decentní barvou dalších kousků oblečení.

Originální mix

Skvěle bude vypadat šedostříbrný top z flitrů v kombinaci s džínami s vyšisovaným efektem. Je to kombinace rafinovaná, která zaujme na první pohled.

Dobrou volbou je i top bez rukávu jemném zlatavém tónu doplněný kalhotami či sukní jednoduchého střihu v barvě slonové kosti.

Tipy pro vás:

Zvolíte-li metalický top, můžete jej doplnit džínami nebo jednoduchou sukní. Zvolíte-li metalické kalhoty nebo sukni, jako horní část outfitu bude vhodnou volbou halenka jednoduššího střihu.

Pokud se ještě na blýskavé kousky oblečení necítíte, přesto se chcete trochu „blýskat“, můžete si vzít třeba kabelku v kovových tónech. Další možností je obuv s kovovými flitry či metalickými proužky. Zapomenout nesmíme ani na šperky s metalickými záblesky.