Sex & vztahy

Uvolnění a relaxace při netradiční masáži

Když se řekne masáž, tak si většina z nás vybaví bílou místnost s bílým lehátkem a masérem oděného v bílém pracovním oděvu. K tomu si domyslíme hudbu z rádia a to je vše, co od masáže očekáváme. Tedy ještě na příjemné uvolnění, které je však mnohdy provázáno bolestivými technikami masáže. Uvolnění se navíc někdy nedostaví vůbec a záda v horším případě celé tělo je i po týdnu z masáže ztuhlé.

V poslední době se však vyrojila celá řada netradičních, exotických a erotických masáží, které dopřávají tělu opravdový požitek a relax. Skvěle fungují na lidskou psychiku a odbourávají stres. Tantrické a erotické masáže Praha jsou skvělým prostředkem, jak odbourat nahromaděný stres a skvěle se uvolnit.

Toužit po doteku a rozmazlování je normální

Tantrické a erotické masáže jsou na první pohled rozdílné přístupy, které však mají hodně společného. Nejedná se o erotické služby v pravém slova smyslu, ale o přístupu k tělu, které je potřeba hýčkat a rozmazlovat. Erotic massage Prague vám nabídnou čistý zážitek a veškerou pozornost. Vřelé a krásné masérky se vám budou 100% věnovat po celou dobu. Nebude existovat svět kolem vás. Pouze vy a přítomný okamžik. Během masáže se příjemně uvolníte a přestože bude mít atmosféra erotický náboj, jde pouze o uvolnění těla a odbourání stresu. Tantrické masáže mají podobný náboj, ale jdou více do hloubky v duchovní stránce. Erotické masáže se zaměřují čistě na tělesnou schránku.

Oblíbená je Nuru masáž

Vzrušující novinkou je Nuru masáž, která využívá relaxační gel Nuru. V případě Nuru masáže se dočkáte klasické masáže celého těla. Jemné doteky masérky, příjemná relaxační hudba vás dokonale uvolní. Vy se ocitnete v na obláčku rozkoše, z kterého nebude chtít slézt. Nestyďte se a dopřejte si erotickou masáž plnou uvolnění a jedinečného zážitku, který vám odbourá všech stres a starosti všedního dne.