Doporučujeme

Sladké moučníky, které zvládne opravdu každý

Způsobů, kterých na přípravu dezertů existuje, je spoustu. My se podíváme na ty nejjednodušší, kde vám samotné provedení nezabere tolik času, a přesto si pochutnáte. Jedná se o sladkosti z předem hotové směsi, vhodné pro dortové formy!

Vy si tak vyhotovíte i luxusní Red Velvet za pár minut a bez plno našpiněného nádobí. K této směsi stačí přidat jen olej či rozpuštěné máslo a vejce. Když směs budete mít neustále doma, tak se vám nestane, že by vám chyběla nějaká surovina do dortu. Nemáte prášek do pečiva, pudink nebo sušenky na cheesecake, atp.? Zde vám stačí vejce a máslo, milé hospodyňky.

Výhoda směsí

Tyto směsi jsou vyrobené bez palmového oleje, který jak známo našemu lidskému zdraví škodí, zejména srdci a cévám, které ucpává. Nejsou tu přítomny ani nasycené tuky, které by zvyšovaly hladinu cholesterolu. Z dezertu vznikne nádherná barevná pastva pro oči, přesto nejde o nezdravá AZO – barviva. A vše navíc bez lepku, takže si pochutnají i lidé s onemocněním střev typu celiakie. Nemáte rádi mrkev? V dezertu jí ani nepocítíte, směs na přípravu dortu MADAME LOULOU je výtečná. Přidáte jen minimum nastrouhané mrkve a uvidíte, že výsledkem bude vláčný perník s fantastickou chutí a vůní.

Ještě snadnější, než hrnkové moučníky

Chutnají nám a k jejich vyhotovení nám postačí hrnek. Nemusíme nic odvažovat a ve finále náš stůl zdobí dort cukrárenské povahy. Jenže jaksi nezapomínejme i na to, že i když si pomůžeme hrnkem, musíme si nakoupit dost dalších surovin. Mimo vajec a másla, jde hlavně o mouku a cukr. Dále dle toho, co se chystáme dělat, např. i želatinu, ovoce, tvaroh, čokoládu, kakao či smetanu.

U hotových směsí vám stačí většinou dvě-tři ingredience, z čehož budete z většiny procent kupovat jen jednu surovinu. Není to lepší? Hotová směs na dort není suchá, ale krásně vláčná. Vyzkoušejte a uvidíte sami.