Doporučujeme

Potahový materiál a široký výběr látek všeho druhu na jednom místě

Pokud hledáte e-shop, který nabízí široký výběr různých druhů látek, barev i vzorů na jednom místě, pak zavítejte na takoy.cz. V nabídce naleznete jak materiál potahový, tak také dekorační, vhodný pro výrobu oblečení klasického, zdravotnického, pro cvičení, pro výrobu kabátů a dokonce i dětských plenek. Je to ráj pro šikovné švadlenky a šičky.

Oblékněte svůj nábytek do nového kabátu

Máte-li doma sedací soupravu nebo židle, které mají za sebou již nějaký ten pátek odsloužený a jejich povrch už má svá nejlepší léta za sebou, můžete je nahradit novými kousky, nebo jim pořídit nový potah. V případě druhé varianty si jistě vyberete vhodnou variantu materiálu na již výše jmenovaném e-shopu.

  • Tipy pro vás

Dobrou volbou může být metráž koženka a ekokůže.

Ekokůže je materiál syntetického původu, který má povrchovou vrstvu polyuretanu. Lze jej využít na sedačky, postele, židle do jídelny nebo kanceláře, pro výrobu křesel nebo sedacích vaků. Je to však materiál vhodný také na výrobu kabelek obalů zápisníků a knih nebo dekorací.

Mezi jeho výhody patří především vysoká odolnost vůči oděru, pevnost a prodyšnost. V nabídce je celá řada barevných variant. Kromě toho se jedná o materiál cenově přijatelný a vhodný i pro alergiky.

Koženka je materiál, který se velmi snadno udržuje. Postačí jemně navlhčený hadřík, v případě většího znečištění je pak účinným pomocníkem mýdlový roztok. V žádném případě není vhodné používat přípravky chemického charakteru.

Takoy však realizuje i prodej bavlněné látky. Tu lze využít pro výrobu ubrusů, závěsů, ozdobných polštářků nebo pro výrobu ložního prádla či oblečení. V nabídce naleznete plátno bavlněné nebo viskózové v různých zajímavých barevných vzorech, které je vhodné jako základ pro nádherné šaty, košile či halenky. Velmi příjemná je i bavlna s certifikátem GOTS.