Doporučujeme

Moderní těhotenská móda

Těhotné maminky také řeší módu. Rozhodně nechtějí zaostávat v módních stylech, které se nosí. Sice mají větší bříško, než obvykle a důvodem není zrovna zvýšená konzumace kysaného zelí ani jiných luštěnin, ale je to z mnohem radostnější příčiny.

Maminka je totiž v očekávání a na svět zanedlouho přivede i potomka. Ať už holčičku nebo chlapečka, chce se líbit.

Bříško může být rázem předností

j428_2Nestyďte se za to, že máte větší bříško a naopak ho ukažte. Každému dojde, že jste nepřibrala kilogramy po vánočním cukrovím. Co nevidět vás čeká další starost, kterou je obléci i miminko. Užívejte si bezstarostných pár měsíců před porodem a oblékejte se šik. Těhotenské oblečení výborné kvality si získá každou ženu. Je rozhodně stylové, krásně přizpůsobivé a originální. Sama uvidíte, že takových triček, tunik, halenek, šatů a džín jinde ani nenajdete.

Dnešní móda se nevyhýbá ani těhotným maminkám

b1059Z velké většiny se jedná o úplety, které hrají v těhotenské módě ústřední roli. Nejrůznější trika, halenky, ale i džíny jsou tím pádem dostatečně pružné. Oblečete je na sebe úplně v klidu, aniž byste se musela intenzivně snažit. Kombinacemi materiálů jako je bavlna, viskóza a elastan si přijdete na své. Hlavní je, aby bylo těhotenské oblečení skutečně pohodlné. Nikde vás nic netlačí a cítíte se sama sebou.

Vzory, kam se podíváš

Milujete vzorované oblečení? Nemusíte se ho vzdát ani v těhotenství. Řadu zajímavých motivů a střihů si skutečně zamilujete. Ať už se jedná o puntíky, srdíčka, kostičky nebo hvězdičky, vše si jistě oblíbíte.

Trendy střihy se přizpůsobí zakulacenému bříšku i bokům díky přídavku elastanu a tvaru písmene „A“. Máme tu plno zboží i pro maminky, které mají raději jednoduchost. Jednobarevná trička bez potisku jistě využijete také po porodu. Naše těhotenské oblečení je ležérní a elegantní, i proto si ho oblíbí každá nastávající maminka.