Doporučujeme

Moderní bydlení v Mladé Boleslavi

Díky výhodným pracovním příležitostem, bohaté občanské vybavenosti a rychlému dopravnímu spojení po dálnici s Prahou a Libercem, je stále vyhledávanější bydlení v Mladé Boleslavi. Když k tomu připočtete blízkost Českého ráje a Krkonoš, nebo spoustu přírodních a historických zajímavostí v okolí města, není divu, že je o bydlení ve městě automobilů takový zájem

Navíc můžete bydlet v samotném centru, ale zároveň v klidné a příjemné lokalitě. Tou je bezesporu Dukelská ulice, kde jsou nyní nabízeny byty mladá boleslav na té nejvyšší kvalitativní úrovni.

O jaké byty se jedná

V Dukelské ulici stojí rohový dům čp. 922/22, který byl postaven již ve třicátých letech 20. století pro tehdejší pracovníky místního soudu. Nyní se jej podařilo komplexně zrekonstruovat a vybudovat v něm celkem 12 komfortních bytových jednotek. Rekonstrukce byly dokončena v září loňského roku, kdy proběhla úspěšně kolaudace. V průběhu rekonstrukce získal dům zcela novou střechu, kompletně byly zrenovovány veškeré stropní a podlahové konstrukce, rozvody elektro, plynu, vody i kanalizace. K úspoře energií a k odhlučnění od vnějšího prostředí přispělo kvalitní zateplení celého objektu. Prodej bytů v boleslavi tak byl rozšířen o mimořádně kvalitní bytové jednotky, ve kterých si ještě před nastěhováním můžete podle vlastního vkusu vybrat například dekor a barvu interiérových dveří, nechat zabudovat vestavěné skříně či provést další drobné úpravy.

Výhody bydlení v Dukelské

Tato lokalita se díky zmodernizovaným bytům stala prestižní adresou, která má i další výhody. Především je v blízkém okolí bohatá obchodní síť, v těsné blízkosti je základní a mateřská škola, v ulici je autobusová zastávka MHD a nedaleko je i zdravotní středisko, dům kultury, městské divadlo a městský park. Daleko to není ani k městskému stadionu, venkovnímu fitness centru nebo k populárnímu Body centru.