Kvalitní dámské sportovní oblečení

Sychravé počasí s deštěm je vtíravé a vkrádá se až za límec bundy. Zpříjemněte si toto počasí v nepromokavé bundě, která vás před tím vším ochrání. A co více? Díky ní nenastydnete a budete stále fit.

Čím jsou zvláštní goretexové bundy? Tak především svými skvělými vlastnostmi a všestranným využitím. Taková bunda se hodí do přírody na lezení, ale i jiné volnočasové aktivity. Můžete v ní klidně chodit se psem na procházky, jak je libo. Její nespornou výhodou je tedy nepromokavost. Nicméně to není vše, tato bunda vyniká ještě svou lehkostí a prodyšností. Snadno jí sbalíte na cesty.

Zapomeňte na klasické „péřovky“

Nikdo nemá rád „péřové bundy“ na sport, jsou totiž nevhodné. Ač jsou perfektně izolované, teplo v sobě drží natolik, že se stávají neprodyšnými. Ve výsledku se zpotíte a můžete snadno prochladnout. Goretexové bundy mají na vnitřní straně zpředu tzv. síťování. Jednoduše tak odvětrává a vám není v bundě horko. Pokud vás trápí i detaily, jako např. to, že v bundě a kapuci špatně slyšíte, v této podobě se vám to nestane. Akustické výstupy integrované do kapuce se postarají o perfektní sluch i za těchto okolností. Moderní barvy bund navíc okouzlí, protože jsou vybírány s ohledem na to, co je právě trendy.

Oblečte se tak, abyste i při sportu vypadali luxusně

Outdoor oblečení se o to hravě postará. 3 vrstvý Goretex se stane vaší druhou kůží. Vybírejte ze spousty druhů oblečení. Máme dámské sportovní bundy, které vám bude každý závidět. Ač se vám prvotní investice do takové bundy může zdát vyšší, věřte tomu, že taková bunda vydrží na celý život. Ochrání vás před poryvy větru i deštěm a sněhem.

Pyšní se maximální voděodolností, i proto jsou na trhu goretexové bundy těmi nejlepšími. Atraktivní střihy padnou na tělo jako ulité. Každý, kdo s nimi má již zkušenost, nelituje. A nezapomeňte na kompletní sportovní outfit a vyberte si k tomu i dámské sportovní kalhoty.