Krása Pro maminky

Kabelka o nás hodně prozradí

Že součástí image každé ženy je kabelka, o tom asi nemusíme diskutovat. Víte však, že kabelka o Vás může hodně prozradit? A to nejen její vzhled a druh materiálu, ale také způsob, jakým ji nosíte.

Jak nosíte svoji kabelku?

Někteří odborníci mají své teorie.

Kabelka zavěšená na předloktí ukazuje na ženu, která má potřebu dávat najevo svoji nadřazenost. Tímto stylem totiž nosí kabelky velká část celebrit.

Pokud nosíte kabelku v obou rukách, před sebou, dáváte tím najevo obranný postoj. Ukazujete všem, že jste ostýchavá.

Kabelka nošená ležérním stylem a je jedno, zda má klasické ucho nebo je zavěšená na vašem rameni, naznačuje vaši cílevědomost.

Pokud má vaše kabelka dlouhý popruh a nosíte ji zavěšenou přes rameno, ukazujete všem, že nejste dostatečně opatrná a nemáte kontrolu nad svým životem. Dávejte si větší pozor, především v prostředcích hromadné dopravy.

Jestliže má vaše kabelka naopak krátký popruh a máte ji zavěšenou přes rameno, možná jste uvnitř „svázaná“. Zkuste se trochu uvolnit.

Kabelka, která je nošená křížem, naznačuje na vaši laxnost a pohodlnost.

Pokud dáváte přednost kabelkám stylu aktovka, patříte asi do řad podnikatelek. Takové ženy na vzhled kabelky příliš nedbají, neboť mají na starosti důležitější věci.

Máte pocit, že vaše kabelka je neustále těžká?

Některé ženy používají kabelku opravdu pouze na nezbytné drobnosti. Ale sáhněme si do svědomí, co všechno se nalezne ve vaší kabelce? Vzhledem k tomu, že velká část žen nosí kabelky přes rameno, způsobuje si tak zdravotní obtíže v podobě bolesti zad, vyvýšeného jednoho ramene a v horším případě artritidu nebo degeneraci meziobratlových plotének. Zkuste ji tedy alespoň jednou týdně vysypat a vyndat z ní předměty, které nutně nepotřebujete.