Doporučujeme

Jak dopřát partnerovi větší vzrušení při sexu?

Není žádným tajemstvím, že nejlepší sex si užijete, když je partner maximálně vzrušený. Jak ho ovšem skutečně rozpálit? Možností je mnoho a níže si představíme osvědčené možnosti, které můžete vyzkoušet také.

Správná atmosféra

Mnoho lidí si myslí, že sex je především o stimulaci pohlavních orgánů, ale ve skutečnosti vše probíhá v hlavě. Pokud má protějšek hlavu plnou povinností nebo starostí z práce, jen těžko může dosáhnout potřebného vzrušení a kvalita sexu je podstatně horší. Základem je správná atmosféra a klid. Věnujte před sexem čas tomu, abyste se bavili o radostných tématech, se kterými zapomene na starosti. Skvěle pomůže i kvalitní film. Následně přepněte na romantickou atmosféru, dopřejte si kvalitní předehru a sex bude úplně o něčem jiném.

Pryč se stereotypem

Chutnalo by vám každý den stejné jídlo? Zřejmě ne. U sexu je to samé, postarejte se o to, aby byl každý sex v něčem trochu jiný a partner se s každým dalším milováním těšil na změnu, kterou pro něj uděláte. Naučte se střídat parfémy, polohy, erotické oblečení, ale třeba i místo, kde se milujete. Zkuste ho příjemně překvapit, když to nečeká a ukažte mu, že umíte improvizovat.

Úzká vagína

Muži milují úzkou vagínu, při sexu jim dopřeje intenzivnější stimulaci a snadnější vyvrcholení. Ne každá žena se však může úzkou štěrbinkou pochlubit. Mohou pomoci sexuální polohy, které zajistí intenzivnější stimulaci, ale jistějším řešením jsou venušiny kuličky. Pokud si myslíte, že slouží jen k uspokojení, jste na omylu, venušiny kuličky slouží v první řadě k posilování. Jejich nošení nutí ke stahování pánevních svalů a postupem času se postarají o užší vagínu, která přinese nejen partnerovi, ale i vám snadnější a rychlejší vyvrcholení. S venušinými kuličkami dosáhnete i lepšího intimního zdraví, snížíte například riziko inkontinence.