Doporučujeme Recepty

Foodspace – zjistěte, kde se najíte nejlépe

Touha po dobrém jídle patří mezi největší slasti života a již samotný Hippokratés říkal, že jednou z hlavních cest k pevnému zdraví je najíst se do sytosti a nebát se námahy. Jídlo je skutečně jednou z cest, jak si udržet dobrou náladu, zdraví a jak každý den prožívat příjemné okamžiky za doprovodu skvělých chutí.

DSC_3064-1024x678Najít dobrá jídla je pro mnoho lidí velmi složité a to i tehdy, pokud bydlí ve velkém městě, jakým je Praha. Ačkoliv je to lákavá myšlenka, málokdo má čas objevit kouzlo všech produktů a každého obchůdku s jídlem. Naštěstí existuje tým specialistů, kteří na to čas mají a ze všech obchodů pro vás vybrali ty, které skutečně odpovídají představám o delikátním a zdravém jídle.

 

Speciality z pohodlí domova

Díky portálu Foodspace není nutné riskovat, že obětujete peníze a čas na místě, kde byste si nenakoupili podle svých představ. Po provedení pečlivé analýzy chutí byla zvolena místa, kde si nakoupíte nejlepší produkty, na kterých si pochutnáte.

Tagliatelle-Muster-e1423069172994

Pokud milujete romantické chvilky ve dvou, po Praze si cestu gondolou nejspíše neužijete, ale i tak můžete ochutnat italské potraviny, které byly vyrobeny tak, aby i pravého Itala přivedly do skutečné labužnické extáze. Možná, že svému drahému protějšku rádi dokážete své kulinářské dovednosti, v tom případě byste měli vědět, kde se nachází ten správný italský obchod, kde zakoupíte ty nejlepší těstoviny.

 

Život je sladký

Depositphotos_10657441_original-1024x682Zaměřili jsme se i na sladká jídla, na každém rohu najdete jednu cukrárnu za druhou, ale která z nich skrývá tak dobré dortíky, které vám ukáží, jak je život sladký? My to víme a rádi vám to prozradíme. Místa s nejlepšími potravinami jsme pro vás přehledně vyznačili do mapy, abyste věděli, kde se nachází jaké obchody a velmi jemným sítem jsme vybrali jen ty nejlepší.

Pražská džungle obchodů se pro vás stane rázem přehlednou mapou jídel. Možná si říkáte, proč zrovna potraviny v hlavním městě? Když dobroty, tak cukrárny Prahačokoláda Prahadorty Prahacupkakes Praha aj. Je to proto, že v našem hlavním městě je nejhustší síť míst, kde můžete nakoupit a pro nezkušené lidi by mohlo být velmi obtížné najít to správné místo, kde nebudete zklamáni jejich sortimentem. Díky našim radám nebudete muset nic hledat a rázem zamíříte tam, kde mají produkty nejlepší.

 

Zaměření portálu Fodspace nemá hranic, od nejlepší omáčky až po nejlepší saláty, u všech potravin a jídel vás nasměrujme správným směrem. Jestliže hledáte na potraviny eshop, doporučíme vám ten nejlepší a navíc si přímo u nás zakoupíte jídla a balíčky právě z nejlepších obchodů, které jsme pečlivě vybírali.