Doporučujeme

Dejte jednou pro vždy sbohem nevzhledným škrábancům a rozbitým displayům vašich mobilních telefonů

Troufám si říci, že to známe prakticky každý – pavouk na displayi, poškrábaná záda mobilu – no prostě docela nevzhledné poškození vašeho mobilního telefonu. A přitom stačí tak málo – jednoduše tomu zabránit. Na dnešním trhu je k dostání spousta ochranných prostředků, tak proč je ještě nemáte?

Kryty na mobil

Mobilní kryt jsou oblíbené již docela pěknou řádku let – jsou vlastně takovými průkopník všech ochranných prvků. Jejich největší výhodou je variabilita – můžete si vybrat z pestré škály barevných variací, materiálů či jiných provedení. Doporučujeme spíše než plastové vybírat ty silikonové či kožené.

Pouzdra na mobil

Stejně jako kryty, i pouzdra můžete dostat v mnoha typech provedení. Nejoblíbenější z nich jsou ale bezpochyby otevírací flipová pouzdra – ta jsou opatřena úchyty, do kterých se telefon umístí a pouzdro potom pohodlně zavřete. To znamená, že je mobil chráněn z obou svou stran. Navíc flipové pouzdro může někdy působit i dokonce jako stojan! Takže u něj můžete pohodlně ležet nebo na něm pracovat bez toho, aniž byste jej museli neustále držet v rukou. Nebo třeba jen sledovat filmy či seriály z pohodlí postele.

Obal na mobil

Častokrát jsou obaly zaměňovány s kryty – to je ale velká chyba! Liší se totiž v mnoha faktorech. Většinou jde o ty klasické „kapsičky“, do kterých mobil jednoduše zasunete. Jsou k dostáni v mnoha designových provedeních, proto jsou oblíbeny převážně u žen. Manipulace je o něco složitější, nicméně každý si najde ten svůj typ ochrany, který mu vyhovuje.

Tvrzené sklo na mobil

Jedná se vlastně o takový display na displayi. Tvrzené sklo jednoduše nalepíte na svůj display, čímž je stoprocentně chráněn. Pokud dojde k silnějšímu pádu, odnese to právě pouze tohle sklo a vás display zůstane v pořádku. Následně jej jednoduše odlepíte a nalepíte nové.