Uncategorized

Čím se proslavila Dara Rolins

Daru Rolins zná spoustu lidí, což je pro ni jedině dobře. Její nestárnoucí tvář je totiž krásná i pár desítek let po nazpívání známé osudové písně s Karlem Gottem „Zvonky štěstí“.

Její líbezný hlásek ve 12 letech tak dokázal mnohým lidem vnést do očí slzy i při pohledu na její nádherné šatičky a nevinnost.

Již jako dítě dobývala žebříčky slávy

who-is-Dara-Rolins-is-star-or-no-star-Darina-Rolincova-Gambosova-celebrity-voteDaru odmalička doprovází fakt, že se chovala spíše jako kluk a ochrannou ruku nad ní držela její starší sestra. Nicméně se dokázala probojovat v poměrně útlém dětském věku na slavnou scénu dalších hvězd a jako malá si zahrála v hudebním filmu Zázračný autobus (v 10 letech) a dále do ankety o Zlatého slavíka, kde se díky učiteli zpěvu Františkovi Tugendliebovi i dobře umístila. Její LP deska s názvem Keby som bola princezna Arabela je jen malým zlomkem toho, s čím nás dále překvapila.

Pražská Lucerna a duet s Karlem Gottem jí výrazně pomohly k tomu, aby měla našlápnuto správným směrem v hudebním showbusinessu. Tato píseň se v německé verzi stala opravdu velmi úspěšnou. Další deskou bylo LP Darinka. V  pouhých 15 letech se Dara dostala na páté místo ve Zlatém slavíku.

Popularitu měla i třetí deska Čo o mně vieš a později Supraphon s turné. Pod záštitou Ladislava Štaidla nezůstala na dlouho a přes její pobyt v USA a dalším ujasnění představ, nakonec podepsala kontrakt s BMG a nahrála svou již pátou desku.

Nový začátek kariéry úspěšné ženy – CD What you see is chat you get

daraTímto CD prohlašuje start další kariéry a vydává i další desky, např. Sen lásky, vystupuje i se skupinou a vybírá hity k úspěšné sedmé desce – Darina Rolincová. Nadále zůstává v USA, kde poznává opravdový, ale i drsný americký svět a začíná se objevovat i na klubové scéně s DJ. S klubem má návaznost i restarauce, kterou se stala spolumajitelkou. Dokonce vydala svou kuchařku, což o ní nikdo zřejmě ani neví.

Nyní se o ní mluví spíše v souvislosti porotkyně SuperStar s Pavolem Haberou, ale i dalšími známými zpěváky a zpěvačkami, např. Ondřej Hejma a Marta Jandová. Ze soukromého života Dary můžeme prozradit, že má dceru Lauru a věnuje se spíše rodičovské roli.