Doporučujeme

Buďte originální a vystupte z davu

Rádi brouzdáte po internetových i kamenných obchodech a hledáte nějaký originální kousek oblečení, kterým zaujmete? Současně je pro vás důležitá kvalita a pohodlí? Společnost Utopy store se zaměřuje na zákazníky, především zákaznice, které milují pocit, když se za jejich originálním a vkusným oblečením ostatní závistivě ohlédnou. A to nejen při běžném nošení, ale také při sportovních aktivitách.

Nosíte ráda legíny?

Legíny se staly neodmyslitelnou součástí šatníků mnoha žen. Ve většině skříní nechybí základní černé legíny a jiné se odváží i pro stylovější kousky. Přesně pro takové ženy, které touží po větší sebevědomí, chtějí zaujmout jsou crossover legíny. Na utopystore.cz jich naleznete velký výběr v mnoha barvách a provedeních. Vzory, které nikde jinde neuvidíte, vás okamžitě zaujmou.

Zima udeřila naplno a je všeobecně známé, že ženy jsou mnohem více zimomřivé než muži. Sehnat termo stylové legíny je často nemožné. S termo legínami společnosti Utopy store zaujmete, ale také v nich můžete vyrazit na lyže nebo si zaběhat a máte jistotu, že vaše stehna zůstanou v teple. Kromě barevných a vkusných vzorů si na utopystore.cz můžete také vybrat některý z vtipných vzorů, kterým jistě pobavíte nejen sebe, ale i okolí a jistě se neubráníte otázce, kde jste ty „boží“ legíny sehnala.

Doplňte outfit stylovou mikinou

Ne každá žena se odváží navléknout se do legín s nepřehlédnutými vzory a upozornit tak na svá stehna nebo pozadí. Zkuste být kreativní a zvolte nápadnou mikinu, která upoutá pohled každého. Vašich stehen a nebo pozadí si tak vůbec nikdo nevšimne. Dámské mikiny s bizarními, květinovými nebo vtipnými vzory naleznete také na utopystore.cz.

Všechny módní kousky jsou ušité v Česku, z velmi kvalitních materiálů dovezených ze Španělska a Itálie. Díky kvalitnímu materiálu a sublimačnímu tisku se oblečení neopere a barvy vydrží jako nové po velmi dlouhou dobu.