Zeštíhlující šaty pro plnoštíhlé

Každá žena touží být štíhlá. Problémem je však postava a ne všechny dámy jsou s ní spokojené. V horším případě zkouší neúčinné diety, v lepším případě se jen nevhodně oblékají a neví, jak na to. Hubnutí je běh na dlouhou trať a hladovka organismu neprospěje. Dejte si od svých experimentů pauzu a vyzkoušejte si šaty, které vám padnou přesně na míru už teď.

Neobjednávejte menší číslo šatů, hubnutí není tak bleskurychlé, jak si představujete..a týden před vytouženým plesem je stejně neoblečete. Zeštíhlující šaty ve velikosti 40 a výše zaručují, že se budete cítit velmi dobře, prakticky ihned.

Malé svatební šaty se pro vás stanou utrpením již na obřadu

267074_o_0Chcete myslet na to, jak vás šaty škrtí nebo na společný život s partnerem? Společenské a svatební šaty byste měla vybírat bez rizika, že se vám toto přihodí. Svatební den by se stal skutečně dnem „D“, ale úplně z jiných důvodů, ne zrovna těch radostných. Na výrobu šatů musí být vybrán ten správný materiál. Týká se to i společenských šatů, které využijete třeba jako svědek na svatbě nebo na pracovním večírku. Ač nechcete být středem pozornosti, malé šaty, které vám dělají faldíky na vás jistě upozorní. Společenské šaty se šálem (voálem) jsou vhodné pro plnoštíhlé, jelikož šála působí na těle volně a ležérně i na přilehlejších šatech.

Další tipy, jak se zeštíhlit

563561_o_0Nebojte se organzy a taftu, jsou to vzdušné materiály, které celkový dojem odlehčí. Posuvná ramínka jsou dalším tipem pro vás. Váš dekolt vynikne přesně tak, jak potřebujete. Pod zeštíhlující šaty doporučujeme použít i neviditelnou podprsenku – prsa se stanou plnějšími a dekolt svůdnějším. Navíc je tu ještě jedna vychytávka, také velmi populární. Stahovací prádlo vás pěkně obepne a zase přijdete o nějaký ten centimetr v pase. V závěru má tohle prádlo stejný efekt jako zeštíhlující drinky, s tím rozdílem, že funguje okamžitě. Kdo se tedy někam chystá na poslední chvíli, zeštíhlující šaty pro plnoštíhlé jistě najdou své využití. I po porodu můžete být krásná, zkrátka a jasně za všech okolností. Nezapomeňte na psaníčko, které outfit dokonale doladí.