Doporučujeme

Jarní úklid ekologicky

S přicházejícím jarem se většinou každý pouští do uklízení. Teplé počasí přímo vybízí, abychom po dlouhé studené zimě umyli okna, vyprali záclony a uvedli celý interiér do náležitého stavu. Pravidelný úklid je důležitý nejen z hlediska udržení čistoty a pořádku v bytě či v kanceláři, ale také kvůli hygienickým a ekologickým požadavkům. Čas od času je potřeba udělat také generální úklid, který se zpravidla plánuje na předvánoční období, ale vhodným termínem je především jaro.

Proč si pozvat profesionály

Ne každý úklidové práce miluje, jinému v uklízení brání nedostatek času nebo řada dalších důvodů. Pro takové lidi ale i pro firmy, které mají kanceláře, je nejlepším řešením zadat jarní úklid specializované profesionální firmě. Tento postup je jednodušší, efektivnější a výsledek bude rozhodně mnohem lepší, než byste si s úklidem lopotili sami. Profesionální firmy mají jednak odborníky s bohatými zkušenostmi a také disponují potřebným strojním vybavením a moderními ekologickými čistícími prostředky.

Nabídka úklidové firmy

V Praze, ale také v Brně, Ostravě, Bratislavě a v okolí těchto měst působí úklidová firma DAMA úklid, spol. s r.o., která je dceřinou společností firmy AWIS úklid. Nabízí úklid domácností, bytových domů, komerčních objektů, kanceláří i zdravotnických zařízení. Zaměstnanci firmy jsou speciálně proškolováni s cílem odvádět veškeré práce na nejvyšší možné úrovni kvality. Prostřednictvím firemního kontrolního on-line systému si každý zájemce o úklid může ověřit jednotlivé pracovníky a také mít přehled o používaných ekologických čistících prostředcích. Stálým klientům, pro které firma DAMA uklízí pravidelně, je zdarma poskytován online kontrolní systém. Jeho prostřednictvím mohou sledovat stav a časovou náročnost úklidu.

Ekologie na prvním místě

Firma využívá k úklidu výhradně ekologicky šetrné přípravky značek FROSCH a Winni´s, které platí na všechny druhy nečistot a přitom jsou maximálně šetrné ke všem povrchům i k lidskému zdraví. Tyto vlastnosti jsou dány látkami, které se v přírodě snadno rozkládají. Úklidové práce si můžete objednat u firmy DAMA prostřednictvím telefonu nebo e-mailu.