Doporučujeme

Vylepšete svůj vůz, nemusí to být drahé

Je vzhled vozu důležitý? Samozřejmě, že ano. Vůz potřebuje většina z nás každý den, spolehlivě nás přepraví kam potřebujeme a strávíme v něm mnoho času. Vůz nás reprezentuje a zajisté chceme být ve voze, který na nás působí příjemně než ve voze, za který se stydíme. O vůz je třeba pečovat a tím není myšlena jen základní údržba, jako je jeho občasné čištění. Je vhodné investovat do správné výbavy, která ho ochrání a zároveň pozvedne jeho vzhled.

Tipy na výbavu vašeho vozu

Velmi důležité je koupit potahy do auta. Nezáleží na tom, jestli máte nové nebo starší auto. U nového auta se potahy postarají o to, aby sedadla vypadala stále jako nová, u starších vozů mohou zakrýt fleky a další nedokonalosti sedadel. Potahy nejsou drahé, ale jejich efekt je nedocenitelný.

Když se blíží chladné období, mnoho řidičů zajisté ocení zimní clony. Jejich úkolem je, aby se motor rychleji zahřál. Vhodné zimní clony přesně pro váš model vozu můžete vybírat na webu vtvauto.cz.

Pokud disponujete dodávkou nebo SUV, měli byste instalovat boční nášlapy. Na voze vypadají opravdu dokonale a robustně. Kromě lepšího vzhledu je samozřejmě hlavním přínosem, že vám umožní snadněji do vozu nastupovat a z vozu vystupovat.

Důležitým doplňkem je také vana do kufru. Ne každý používá kufr jen k přepravě nákupu z obchodu. Někteří převáží v kufru třeba i zvířata, stavební materiál, nábytek nebo cokoliv, co by mohlo úložný prostor znečistit. Ideálním řešením je tedy pořídit vanu do kufru, která se snadno udržuje a zabrání poškození tohoto prostoru. Sortiment eshopu vtvauto.cz je široký, zahrnuje například i ochranné rámy, plastové lemy, ochranné kryty motoru, ofuky oken, autoplachty a mnoho dalšího. Dokonce i malé investice mohou mít velký efekt, navštivte web a inspirujte se jeho sortimentem za skvělé ceny.