Doporučujeme

Vybíráme hodinky, které nezklamou kvalitou ani vzhledem

Také se hodinky staly přirozenou součástí vašeho života? A tak bez nich jenom málokdy vyjdete ven? Pokud vás stávající model již dosluhuje, podívejme se společně na několik zajímavých tipů, jak vybrat nové, zajímavé a skutečně unikátní.

Kulatý design je dnes trendy

MICHAEL_KORS_MK5774První věc, na kterou je dobré se zaměřit, to je určitě design hodinek. Na mysli máme hlavně tvar, který by měl být nejlépe kulatý a většího vzhledu. Ano, právě to je módní směr poslední doby. Skvělým příkladem mohou být trendy hodinky Michael Kors, které však přidávají ještě něco navíc. Obvod ciferníku je pokrytý drobnými kamínky, které dokonale zvýrazňují celkovou jedinečnost daného modelu.

Nebojte se oceli, ani kůže

image_19609_19_v1Druhý směrem, na který je dobré se zaměřit, to je oblast materiálů. Dnes dominují především dva hlavní. Je to ocel a kůže. První materiál je spojený především s lesklým vzhledem, který může být v typickém stříbrném, ale třeba i zlatém provedení.

Oproti tomu kůže, která je použitá na řemínku, může nabídnout opravdu širokou škálu barev. Ideální, jak jít cestou skutečné originality. Navíc kožený řemínek dnes není hitem jenom u žen. Jak dokládají stylové hodinky Police, vypadá velmi elegantně i u hodinek, které jsou určené pro muže. Hledáte-li dárek pro svého partnera, rozhodně nezklamete.

Základní funkce vyhovují

Když jsme zmínili vaše partnery, jsou to jistě oni, kteří hledají hodinky podle toho, aby měly co možná nejvíce funkcí. Namátkou třeba:

  • Stopky

  • Alarm

  • Ukazatel teploty

  • Ukazatel časových pásem

Vy jako žena byste však měla vybírat spíše podle jednoduchosti. Základní měření času, doplněné případnými stopkami rozhodně nezklame. Zvláště, máte-li hodinky spíše jako módní doplněk. Nikoliv tedy měřič času či tepu, který budete využívat třeba při sportu, nebo v posilovně. A kde vybrat ty skutečně správné? My doporučujeme eshop Prohodinky.cz