Doporučujeme

S fotopastí můžete být na dvou místech najednou

Pokud máte starostí nad hlavu, jistě si říkáte, jaké by to bylo se rozdvojit a stihnout toho více. Když je však jednou z těch starostí bezpečnost vašeho majetku, nabízí se vám velmi snadné řešení, jak ho můžete střežit i tehdy, když u něj nebudete fyzicky přítomni.

Řešením jsou fotopasti na ochranu majetku. Jedná se o zcela revoluční bezpečnostní prvek, který si získal za několik posledních let obrovskou popularitu. Cílem těchto fotopastí bylo dříve zejména pozorování zvířat, dnes se hojně využívají pro ochranu majetku.

Výhody fotopastí

Dnes už umí běžné kamery obelstít kde kdo, již z dálky jsou nápadné a tak si kdejaký zloděj kvůli nim najde jinou cestu. Fotopasti jsou však jiné, jsou dokonale nenápadné, díky jejich maskování si jich nikdo nevšimne a zatímco se bude pohybovat po vašem pozemku, fotopast ho detailně nafotí. Výhodou fotopasti je její samostatnost a nenáročnost, nepotřebuje kontrolovat, udržovat a ani nepotřebuje být napojena na kabely.

Tento přístroj je stvořený pro venkovní umístění a její vzhled je uzpůsoben k maximální nenápadnosti. Maskované pouzdro věrohodně kopíruje texturu stromu a díky tomu ji nikdo jen tak nerozpozná.

Klíčové vlastnosti

Fotopasti umí pořizovat snímky a řada z nich i video. Rychlost reakce je okamžitá, snímek pořídí během zlomku vteřiny, jak zaznamená pohyb ve sledované oblasti. Jedná se vždy o snímky ve vysokém rozlišení, které může pořizovat i v nočních hodinách. Fotopast se napájí tužkovými bateriemi, které jí zajistí, že bude spolehlivě a dlouhodobě fungovat bez nutnosti, abyste ji neustále navštěvovali.

Fotky se nahrávají přímo na kartu a modernější modely disponují GPRS modulem, který může odeslat pořízené snímky jako MMS do vašeho telefonu. S takovouto technikou se vždy dozvíte, kdo vám vkročil na pozemek, aniž byste u něj byli přítomní. Je vhodné vědět. Co se u vás děje, když nejste doma a fotopast vám vše podrobně zdokumentuje. Pokud hledáte spolehlivý model fotopasti, neváhejte investovat do fotopastí BROWING či BUNATY.