Doporučujeme

Vyberte si náušnice vhodné právě pro vás

Náušnice jsou velmi často dominantním šperkem, který je velmi blízko obličeje, proto není radno jejich výběr podceňovat. Každá žena chce mít originální náušnice, které dokonale doladí její outfit.

Jak vybrat ty správné?

Vzhledem k tomu, že náušnice mohou opticky změnit vzhled obličeje, je potřeba vybrat takové, aby změna byla pozitivní. Díky vhodně zvolenému typu náušnic můžete svůj obličej prodloužit, zúžit nebo třeba zbavit ostrých hran.

  • Obličej kulatý

Cílem bude tvář protáhnout. Výborně mohou posloužit náušnice z chirurgické oceli ve tvaru slziček či visací. V žádném případě si nekupujte kruhy. Můžete sáhnout i do nabídky náušnic trojúhelníkových designů.

  • Obličej oválný

Tento typ obličeje je velmi symetrický a díky tomu si můžete vybrat téměř jakýkoli styl náušnic. Zajímavého efektu docílíte pomocí náušnic visacích ve tvaru oválu nebo náušnic ve tvaru slziček.

  • Obličej ve tvaru srdce

Ideální volbou budou náušnice visací, slzičkové či lustrové, které přitáhnou pozornost k očím a lícním kostem. Skvělého kontrastu pak docílíte díky náušnicím diamantového tvaru. Tvář rozjasníte pomocí pecek.

  • Obličej ve tvaru čtverce

Chcete – li zmírnit ostré hrany obličeje, pořiďte si náušnice v kulatém designu, ten zjemní vzhled lícních kostí i čelisti. Dobrou volbou jsou náušnice visací. Mějte v zásobě různé kruhy a kroužky.

  • Obličej protáhlý

Dejte přednost perlám, které zjemní délku obličeje. Skvělou volbou jsou náušnice ve tvaru hroznu zdobené drahokamy či oválné, kulaté nebo srdcové pecky.

  • Obličej ve tvaru diamantu

Vzhledem k tomu, že tomuto typu obličeje dominují ostré úhly a výrazné kosti, jsou pro něj vhodné náušnice visací či kruhy. Vybírejte takové kousky, které nabízejí jemnější linie, jež otupí ostré hrany. Vhodné jsou například náušnice slzičkové či pecky.

Pokud přemýšlíte, kde objevíte originální kousky, prohlédněte si e-shop piw.cz.