Krása

Víte, jak se krásně nalíčit a podtrhnout tak ženský půvab?

Pokud chcete vypadat svůdně a mít nádhernou a zdravou pleť, je potřeba o ni pečovat. Základ tvoří důkladné čištění. Důležitý je i hydratační krém.

Vyzkoušejte tyto dva různé looky

Nechte se inspirovat a vyzkoušejte různé varianty.

Varianta číslo jedna

Pro tento typ líčení budeme potřebovat krémový rozjasňovač, hladký kompaktní pudr pro zmatnění pleti, prodlužující řasenku, metalickou tužku na oči a matnou rtěnku.

  • Pleť

Prvním krokem je barevné sjednocení, které vám umožní BB krém nebo make-up. Pokud potřebujete zakrýt výraznější nedostatky, použijte korektor a pomocí kulatého štětce naneste na obličej matující pudr, díky kterému lze potlačit nežádoucí lesk, který se objevuje především v problémových partiích – čelo, okolí nosu. Dále pak použijte tvářenku, kterou zvýrazníte lícní kosti.

  • Oční stíny

Oči rozzáříte díky rozjasňovači, který nanášíte těsně pod obočí a do vnitřních koutků očí. Na horní víčka (těsně nad řasy) vyrýsujte šedobronzovou oční linku a pomocí štětečku ji lehce rozetřete. V závěrečné fázi oči zvýrazníte prodlužující řasenkou a to pouze na konečky horních řas.

  • Rty

V tomto stylu líčení hrají prim. Pro jejich líčení je ideální rtěnka taková, která je matná a má červenohnědou barvu. Pomůže vám štětec, který zvládne rtěnku dobře nanést. Vzhledem k tomu, že rty mají působit lehce a rozmarně, naneste rtěnku i přes kontury.

Varianta číslo dvě

Pro tento způsob si nachystejte krémový rozjasňovač, který dodá pleti svěží vzhled, tekutý make-up, který pleť přirozeně sjednotí, sypké oční stíny s lesklým efektem, lesklou krémovou rtěnku v narůžovělém odstínu a řasenku.

  • Pleť

Měla by působit přirozeným dojmem. Opět ji sjednotíte BB krémem a kontury zvýrazníte o odstín tmavším make-upem, který nanesete na spodní hrany lícních kostí, prsty jej rozetřete do ztracena.

Velkým pomocníkem je v tomto případě rozjasňovač, který nanesete těsně pod obočí, do vnitřních koutků očí, na horní hrany lícních kostí a nad horní ret.

  • Oči

Ty nám rozzáří rozjasňovač a dokonalý efekt doladíte pomocí očních stínů s lesklým efektem, které nanesete štětečkem na horní víčko a pod linii dolních řas.

  • Rty

Na rty jen zlehka naneste lesklou krémovou rtěnku, která má přirozený narůžovělý tón. Také ji lze nahradit bezbarvým leskem či lehkým tónovacím balzámem.