Krása

Co o vás říká barva vašeho oblečení

Ukazuje se, že barvy, které nosíme, jsou pro nás něco víc, než jen příjemné. Představují naši osobnost. Dávají zbytku světa malinko nahlédnout do naší duše. Co která barva znamená?

Černá

Znamená autoritu, nebojíte se převzít kontrolu nad situací. To je možná jeden z důvodů, proč oblečení této barvy nosí lidé na vysokých postech. Tato barva je však také nadčasová a elegantní. Je vhodná pro každou příležitost a jde kombinovat se všemi ostatními barvami.

Bílá

Asi žádná žena nechodí pouze v bílém oblečení, i když tato barva symbolizuje jednoduchost a čistotu. Je to však také symbol nového začátku, hledání rovnováhy.

Šedá

Tato barva říká světu, že jste sebevědomí a ochotní myslet sami za sebe. Vytváříte svá vlastní rozhodnutí nemáte strach ze svého vlastního názoru. Tato barva oblečení se skvěle hodí pro obchodní jednání, pracovní pohovory a záležitosti, při kterých chcete ukázat, že jste ta pravá.

Hnědá

Tato barva značí spolehlivost a stabilitu, říká o vás, že nemáte rádi velké změny, dáváte přednost věcem tak, jak jsou, nechcete trávit příliš času velkými změnami.

Modrá

Vyzařuje uvolnění, pohodu a klid. Znamená,že jste klidní a vyrovnaní a že se nechováte impulzivně. Pokud se chystáte na pracovní pohovor, volte spíše tmavší odstíny, ale pokud se jdete bavit s přáteli, klidně se oblékněte do světlých odstínů

Zelená

Zvedne lidem kolem vás náladu. Ptáte se proč? Možná připomíná trávu, která se objevuje po dlouhé zimě. Je to barva klidu a pohody.

Žlutá

Říká o vás, že jste možná trochu divoká. Je to ideální volba pro oblečení na party. Obléká jí ten, komu nevadí, že bude středem pozornosti.

Červená

Je to barva romantiky a lásky, přitahuje na sebe pohledy okolního světa, působí přitažlivě a sexy. Ženy, které tuto barvu nosí, bývají občas „dračice“.

Fialová

Naznačuje kreativitu, nebojíte se dělat věci po svém. Máte sklon vidět krásu věcí, které většina často nevidí. Pomáhá inspirovat nejen své majitele, ale i lidi kolem nich.

Oranžová

Naznačuje, že jste ochotni naslouchat druhým a také poznávat nové lidi. Ukazuje, že nechcete být schovaní ve své „ulitě“, ale chcete se seznamovat.

Tip: Navštivte náš IT magazín