Doporučujeme

Přestaňte stagnovat a pořiďte si firmu

Máte pocit, že to jde s vaším podnikáním ode zdi ke zdi? Pokud necítíte ve svém kariérním životě žádný pokrok, možná je nejvyšší čas přestat být malým podnikatelem a proměnit se ve firmu. Vlastnictví společnosti není tak nepředstavitelnou myšlenkou, váš kariérní pokrok může nastat třeba ihned.

Společnost s ručením omezeným je v povědomí lidí chápána právní forma podnikání, ve kterou lze vložit větší důvěru. Není divu, že se klienti raději obracejí na s.r.o., než na živnostníky, nejinak je tomu i u obchodních partnerů. Pokud jste o založení společnosti už přemýšleli, jistě jste také pomysleli na mnoho povinností, které se s jejím založením spojují. Žijeme ovšem v moderní době a namísto absolvování cesty nekonečným byrokratickým bludištěm si můžete pořídit readymade společnost.

Zakoupení ready made společnosti

Ready made společnosti jsou společnosti, které byly založeny za účelem dalšího prodeje. Jsou určeny všem lidem, kteří chtějí začít okamžitě podnikat pod hlavičkou společnosti a vyhnout se jejímu zdlouhavému a náročnému zakládání. Zakládáním společností na míru a prodejem ready made společností se zabýváme již přes 5 let, za tu dobu jsme pomohli ke vzniku mnoha úspěšných firem. Pro zakoupení si stačí vybrat jednu z ready made společností, která se na vás pouze převede. Celý proces je velmi rychlý a vy se během krátké doby stanete jednatelem.

Výhodné podmínky

business-idea-534228_960_720Na trhu je možnost zakoupit readymade společnosti se základním kapitálem 1 Kč, takové společnosti ovšem nedoporučujeme, protože nepůsobí důvěryhodně. My nabízíme ready made společnosti se základním kapitálem 200 tisíc korun. Jistě vás bude zajímat i cena, ta je pouhých 15.555 Kč. Ceny jsme dali velmi nízko díky velkému zájmu o naše služby. Ready made společnosti se mohou stát vaší cestou k úspěchu, pokud cítíte, že je potřeba se ve vašem kariérním životě posunout dál, vlastnictví firmy je tou nejlepší volbou.