Pořiďte si kvalitní značkové spodní prádlo

Seznamte se s největším českým e-shopem s pánským spodním prádlem, který je unikátní tím, že nabízí také široký sortiment dámského spodního prádla. Možná dáte přednost poctivému českému prádlu za rozumnou cenu, možná si raději připlatíte a upřednostníte značkové spodní prádlo světových designérů – například Calvin Klein sportovní podprsenky.

Vklouzněte do parádního pánského pyžama

Co se týče pánského spodního prádla, kromě trenýrek, boxerek, slipů, ponožek, triček a plavek si na trenyrkarna.cz můžete pořídit také pyžama pánská parádního střihu, ušitá ze skvělého materiálu.

Vklouzněte do parádního dámského pyžama

I dámy si v internetovém obchodě trenyrkarna.cz mohou pořídit parádní dámské prádlo včetně kalhotek s nohavičkou, dámské trenýrky, tanga, sportovní podprsenky a jiné podprsenky bez kostic, ponožky, trička, tílka, plavky, lechtivé prádélko a samozřejmě také hezké dámské pyžamo.

Výběr správné velikosti může být jednoduchý

Nejdůležitější ze všeho při výběru dámského spodního prádla, ale i toho pánského, je správná volba velikosti. Bohužel platí, že co jiný výrobce, to jiné velikostní tabulky. Proto se trenyrkarna.cz rozhodla, že všechny velikosti dámského i pánského prádla přeměří a vytvoří své vlastní velikostní tabulky, tak aby se vám lépe nakupovalo a prádlo dobře sedělo.

Přijďte si vybrané prádlo vyzkoušet a koupit do kamenné prodejny v Praze

Pokud spodní prádlo neradi nakupujete přes internet, pokud zkrátka velikostním tabulkám nevěříte, máte možnost navštívit kamennou prodejnu v Praze na Sokolovské vedle divadla Gong. Prádlo si zde můžete vyzkoušet, a dokonce se poradit s odborníky, který mu opravdu rozumí. A tak budete moci odcházet s podprsenkou Calvin Klein či jinou značkovou nebo českou sportovní podprsenkou, kterou budete mít vyzkoušenou a která vám bude opravdu sedět.

Renata Bachtíková

Learn More →