Doporučujeme

Módní trendy pro letošní rok

Ať už nadrozměrné velikosti či samet a kůže – vše je trendy. O slovo se hlásí móda pro ženy, zejména bundy alias bombery. Jsou rafinovaného kratšího střihu, takže v nich krásně vynikne hranice mezi pasem a boky..ale nemusí to tak být pokaždé, existují i delší verze klidně ke kolenům. Vatované bombery navíc pěkně zahřejí a jejich design sahá od prosté jednoduché barvy až po ombré efekt. Jejich odlehčenou jarní podobou jsou pak i tzv. bomber jacket, vyrobené např. z polyesteru.

Co si k němu obléci

K bomberům se fantasticky hodí vysoké sametové kozačky a volná mikina přes hlavu s kapucí. Jediné, co by na vás mělo zůstat upnuté, jsou džíny nebo punčochy s různými kresbami. Mimo bomberů se u modelek setkáváme také s kožešinou. Chlupaté svršky v jemných nekřiklavých barevných podtónech si zamiluje každá kočičí žena.

Ke chlupatým svrškům se bude hodit overal – krátké modely lichotivého střihu působí velmi dobře i se sakem. Někdo nemá rád večerní šaty a tu je možnost se jim vyhnout. Nikdo vás nepřehlédne v metalických kovových odstínech.

Moderní versus babičkovský styl

Pokud byste se tedy zajímala o celý trend jako takový, pofrčí street style móda v moderním i rádoby babičkovském vintage. Nebojte se kombinovat stojáčky, roláky, řasení, výšivky a volánkové rukávy. A jestli do teď někomu vadil tento „vagabund“ styl tuláka, má smůlu. Módní trend na zimu a jaro tuto produkci povoluje. V závěru je tak jedno, jestli bomber lícuje se spodní vrstvou oblečení, spíše ne a naopak přesah většího svetru či mikiny je „in“.

A abyste nebyla pozadu ani co se týče módních doplňků a účesů. Do ruky si vezměte brašnu, která vypadá jako zmenšená pidi aktovka na učivo. Je zajímavá tvarem a k vašemu outfitu dokonale padne. Na jaro kozačky sundejte a vydejte se v botách na platformě či v mokasínech na podpatku. A pozor, co se týče pokrývky hlavy. Luxusní variantou se stala čepice „baker boy cap“ v chlapeckém stylu s kšiltem i bez ve vojenském pojetí. Nechte z ní svůdně vykukovat vaše vlasové vlnobití. Kdo si myslí, že by to k němu nesedělo, přináší dámská móda možnost ozdobné čelenky. Vsadíte tak na opačnou stranu mince – ryzí ženskost. Přidejte svůdný tajemný pohled a padne vám ke kolenům!