Krása Zdraví

Masáže nejen pro relaxaci

Blahodárné účinky masáží na lidské tělo jsou všeobecně známé. Věděli jste však, že některé masáže mají i hubnoucí účinky?

Masáže JUST SLIM

Tento druh masáže v sobě kombinuje peeling celého těla a jemné tlaky při nichž se využívá avokádový olej obohacený o výtažky ze zeleného čaje a jadérek z jablek. Nejdůležitější roli však hraje speciální krém podporující zeštíhlení, který se používá v závěru masáže.

Vzhledem k tomu, že nejvíce tuku se usazuje na bocích a na zadečku, jsou masáže směrované především na tato místa. Pokud jsou masér či masérka zkušení, dokáží během chvilky rozproudit lymfu. Díky výtažků z čaje dochází ke snazšímu odstraňování škodlivin z těla. K celé proceduře patří i šálek bylinného čaje, v němž jsou obsaženy spalovače tuků a látky, které podporují odplavování metabolitů z těla.

Zeštíhlující masáže s hřejivým olejem

Nejdůležitější úlohu při tomto typu masáže hraje speciální druh oleje, který nejen podporuje zeštíhlující procesy, ale také pomáhá zpevnit určité partie našeho těla. Nejdůležitější části těla, kterým se maséři věnují, jsou především stehna, zadeček a paže. Vzhledem k tomu, že se jedná o thajskou masáž, využívají se během ní akupresurní body, na které maséři tlačí různou silou a to pomocí dlaní či loktů. Kromě hubnoucích účinků masáže pomohou uvolnit zablokovaná místa a vy si zároveň dokonale odpočinete.

Hubnoucí masáže je však důležité doplnit o správný jídelníček a vhodný a pravidelný druh pohybu. Samotné masáže vám nadbytečná kila neodstraní, mají pouze doprovodný úkol.

Pokud přemýšlíte nad tím, jak se stavit správný jídelníček, rozhodně z něj vyřaďte sladkosti, jídla smažená a potraviny chemicky a průmyslově zpracovávané. Dejte přednost potravinám čerstvým a nezapomínejte ani na ovoce a zeleninu.